Małe, ale pojemne piekarniki do zabudowy Samsung

Małe, ale pojemne piekarniki do zabudowy Samsung

Małe, ale pojemne piekarniki do zabudowy Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.02.2014 15:36

Wyposażając kuchnię często jesteśmy ograniczeni jej rozmiarami. Do mniejszych kuchni szukamy urządzeń funkcjonalnych, ale o kompaktowych rozmiarach. Samsung przedstawił piekarniki z rodziny NEO, które mają wpisać się właśnie w tę kategorię.

Piekarniki kompaktowe Samsung NEO NQ50C7535DS i NQ50C7935ES przy wysokości 4. centymetrów mają aż 50 litrów pojemności. Cały proces pieczenia będziemy mogli obserwować dzięki szerokiej lampie lustrzanej, która zapewnia oświetlenie wnętrza.

NQ50C7535DS to połączenie piekarnika i kuchenki mikrofalowej, a NQ50C7935ES to piekarnik parowy, który ma funkcję pełnego gotowania na parze oraz nawilżania parą podczas pieczenia. Małe wymiary, duża pojemność i nowoczesny design wykorzystujący stal nierdzewną oraz dotykowy panel sterowania to tylko niektóre cechy tych piekarników. Oferują one zestaw funkcji, które zadowolą zarówno początkujących jak i zaawansowanych kucharzy:

Funkcja Pro-Roasting umożliwia szybkie obsmażenie potraw mięsnych, aby zapobiec utracie soków, a następnie kontynuację pieczenia w niższej temperaturze. W efekcie mięso będzie kruche i soczyste.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Tryb intensywnej obróbki cieplnej (Intensive Cooking) znajduje zastosowanie do potraw zamrożonych i wielowarstwowych. Piekarnik wykorzystuje wówczas wszystkie źródła ciepła równocześnie –. grill, grzałkę dolną, dwa źródła termoobiegu, dzięki czemu ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Piekarnik kompaktowy NEO jest wyposażony w termoobieg z dwoma wentylatorami. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie obszarów z niższą temperaturą, nawet podczas korzystania z trybu pieczenia na kilku poziomach. Zakres temperatur, który możemy osiągnąć w piekarniku to 40 do 250°C.

Piekarniki Samsung NEO NQ50C7535DS i NQ50C7935ES oferują też dużą ergonomię. Jasne oświetlenie piekarnika, nowy system zawiasów, który zapobiega nagłemu i niekontrolowanemu otwarciu drzwi i płynnie je zamyka to tylko niektóre z udogodnień. Utrzymanie czystości ułatwia pokrycie wnętrza piekarnika emalią i system parowego czyszczenia.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Sugerowana cena detaliczna:
Samsung NEO NQ50C7535DS - 4299 pln Samsung NEO NQ50C7935ES - 4999 pln

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)