Make Life Harder zablokowani na Instagramie. Satyrycy komentują

Jakobe Mansztajn i Rafał Żabiński, czyli Make Life Harder
Jakobe Mansztajn i Rafał Żabiński, czyli Make Life Harder
Źródło zdjęć: © Facebook

20.11.2020 09:17, aktual.: 02.03.2022 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakobe Mansztajn i Rafał Żabiński prowadzący kanał Make Life Harder poinformowali, że ich konto na Instagramie zostało zablokowane. Na razie nie znamy powodów takiej decyzji administratorów serwisu.

W czwartek wieczorem (19 listopada 2020) Make Life Harder poinformowali, że ich oficjalne konto na Instagramie zostało zablokowane. 

- Drodzy, konto MLH na Instagramie zostało zablokowane. Jak to mówią: it’s been one hell of a ride. Ale nie traćcie dobrych humorów, wrócimy w ten czy inny sposób. Dobrej nocy, zawsze Wasi. PS. ***** *** – napisali na swoim Facebooku.

Na razie nie znamy powodu, dlaczego konto na Instagramie zostało zablokowane. Jednak w ostatnim czasie satyrycy nie oszczędzali w swoich wpisach partii rządzącej oraz jej zwolenników. Być może więc blokada konta jest wynikiem zgłoszeń, które zostały przez nich wysyłane do administratorów portalu. Takie podejrzewania zdają się mieć sami satyrycy, co można wyczytać z ich posta na Facebooku. 

Kim są Make Life Harder?

Make Life Harder to zdecydowanie jedni z najważniejszych satyryków w naszym kraju, którzy trafnie komentują absurdy polityczne i sytuację w naszym kraju. Jakobe Mansztajn i Rafał Żabiński doczekali się prawie 600 tys. obserwatorów na Instagramie i ponad 350 tys. na Facebooku. 

Nie bali się odważnie komentować ostatnich wydarzeń, w tym protestów do wyroku TK w sprawie aborcji. Często mieli również najbardziej aktualne relacje z protestów, które odbywały się w całej Polsce, a nagrywane przez społeczność filmiki były tagowane zwykle Make Life Harder, co umożliwiło satyrykom szybkie przekazanie informacji dalej. Zniknięcie z Instagrama to dla nich poważny cios, ale raczej nie powstrzyma ich na długo. 

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)