Mail od szefa Google'a do pracowników firmy. Oto, co im przekazał

Mail od szefa Google'a do pracowników firmy. Oto, co im przekazał

Mail od szefa Google'a do pracowników firmy. Oto, co im przekazał
Źródło zdjęć: © East News | AFP / KIMIHIRO HOSHINO
Arkadiusz Stando
04.04.2018 11:00

Sundar Pichai, dyrektor zarządzający firmą Google, wysłał do swoich pracowników oficjalną wiadomość e-mail. Opisał w nim wtorkową, jak to ujął, "niewyobrażalną tragedię".

W emailu do pracowników, Sundar Pichari opisał tragedię i wysłał wyrazy współczucia dla rannych i ich rodziny. Podziękował także miejscowym organom ścigania i zespołowi ds. bezpieczeństwa YouTube'a, za szybką reakcję. Oświadczenie opublikowano również na serwisie Twitter.

Sundar Pichai wysłał wiadomość do pracowników kilka godzin po strzelaninie w siedzibie głównej YouTube'a w San Bruno. W jej wyniku zmarła napastniczka oraz co najmniej 3 osoby ostały ranne. Oto treść jego e-maila:

"Kilka godzin po strzale w siedzibie głównej w San Bruno YouTube we wtorek, w wyniku którego zmarło 1 martwe i co najmniej 4 osoby, dyrektor generalny Google, Sundar Pichai, wysłał pracownikom notatkę dotyczącą tego incydentu.

W oświadczeniu Pichai opisuje strzelaninę jako "niewyobrażalną tragedię" i "przerażający akt przemocy". Zobacz tweet i przeczytaj e-mail w całości poniżej:

"Do wszystkich,

Dzisiejszego popołudnia, gdy niektórzy z was jedli lunch, otrzymaliśmy raport o mającej miejsce strzelaninie w siedzibie głównej YouTube'a w San Bruno. Policja wraz z zespołem ds. bezpieczeństwa firmy przeprowadziła ewakuację budynku i dbała o bezpieczeństwo wszystkich.

Najlepszą informacją jest, że sytuacja już się zakończyła. Mówię wam to z wielkim smutkiem, ale w oparciu o najnowsze informacje, cztery osoby zostały ranne w tym straszliwym akcie przemocy. Zrobimy wszystko, aby wesprzeć ich rodziny.

Jestem wdzięczny wszystkim w firmie i wszystkim spoza firmy, którzy przekazali nam swoje wsparcie i życzenia. Jestem szczególnie wdzięczny ekipie ratunkowej i zespołowi ds. bezpieczeństwa, który działał tak szybko, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo.

Wiem, że wielu z was jest teraz w szoku. W nachodzących dniach będziemy nadal udzielać pomocy, aby pomóc wszystkim w naszej rodzinie Google w tych ciężkich chwilach po niewyobrażalnej tragedii.

Zbierzmy się teraz wszyscy i wspierajmy razem Susan i zespół YouTube.

-Sundar"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)