Mad Catz Tritton Warhead - słuchawki z systemem 7.1 Surround dla Xboxa

Mad Catz Tritton Warhead - słuchawki z systemem 7.1 Surround dla Xboxa

Mad Catz Tritton Warhead - słuchawki z systemem 7.1 Surround dla Xboxa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.11.2012 14:15, aktualizacja: 02.11.2012 15:12

Na rynku pojawił się nowy zestaw słuchawkowy Mad Catz Tritton Warhead 7.1 Surround. Słuchawki działają w oparciu o bezprzewodową technologię 5,8 GHz i wyposażone są w wielokanałowe przetworniki dźwięku o średnicy 50 mm.

Tritton Warhead to 7.1 Wireless Headset Surround to rozwiązanie bezprzewodowe, które nie wymaga podłączania kabla. Bezprzewodowy sygnał nadawany na częstotliwości 5,8 GHz powinien zapewnić poprawną pracę w zasięgu 1. metrów od nadajnika. Jako, że częstotliwość pracy jest dwukrotnie wyższa, niż w przypadku często spotykanego zakresu 2,4 GHz, to poziom zakłóceń i niepożądanych szumów jest znacznie niższy. Unika się także kolizji z sieciami Wi-Fi, telefonami komórkowymi i innymi urządzeniami radiowymi.

Dzięki specjalnemu zestrojeniu słuchawek, producentowi udało się osiągnąć dźwięk zgodny ze standardem Dolby Surround 7.1. Oznacza to, że z powodzeniem użytkownik powinien wychwycić delikatne i subtelne dźwięki, drobne szmery itp.

Zestaw jest zasilany dwoma akumulatorami, które działają w systemie 24/7. co oznacza że jeden akumulator zawsze naładowany oczekuje w stacji bazowej. Dodatkowo, na panelu stacji dokującej znajduje się wskaźnik, który informuje o tym, że słuchawki wymagają zmiany baterii.

Rozmieszczenie wszystkich kontrolek na stacji dokującej zapewnia prostą regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Możliwe jest wyciszenie mikrofonu, oddzielne regulowanie głośności gry i czatu i przełączanie ustawień equalizera. Dźwięki z gier można regulować „w locie”, dzięki czemu można zagłuszyć głos swojego rywala ale wciąż dyskretnie nasłuchiwać dźwięków otoczenia.

Zastosowany w Mad Catz Tritton Warhead kontroler audio z funkcją SVM (Selectable Voice Monitoring), pozwala słyszeć swój głos za pośrednictwem mikrofonu i słuchawek. W ten sposób gracz może w łatwy sposób kontrolować poziom głośności swoich komunikatów. Słuchawki mają w pełni regulowaną konstrukcję, która pozwala na dodatkowe rozciągniecie pałąka o 1,2. cm z każdej strony, aby optymalnie dopasować je do wielkości głowy. Miękkie, obrotowe nauszniki układają się do kształtu głowy. Wbudowany pałąk z mikrofonem można w prosty sposób odłączyć od głównej konstrukcji.

Cena: około 1300 zł

Specyfikacja produktu:
- Częstotliwość robocza: 5,8GHz
- Bezprzewodowy zasięg: do 10m
- Odczepiany, elastyczny mikrofon
- Wejścia audio: optyczne i RCA
- Pasmo przenoszenia: 25Hz-20kHz
- Średnica głośnika: 50mm
- Rodzaj magnesów: neodymowe
- Baterie: 2 szt. akumulatorów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)