Mad Catz Strike 7 - klawiatura w cenie komputera

Mad Catz Strike 7 - klawiatura w cenie komputera

Mad Catz Strike 7 - klawiatura w cenie komputera
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.10.2012 11:02, aktualizacja: 18.10.2012 12:24

Mad Catz Strike 7 to zaawansowana klawiatura przeznaczona przede wszystkim do użytku w grach. Główną zaletą urządzenia są duże możliwości personalizacji układu klawiszy i przypisanych do nich funkcji. Niestety, klawiatura przeznaczona jest dla bardzo zamożnych użytkowników, gdyż wyceniono ja na aż 1230 zł.

Klawiatura wykorzystuje specjalnie zaprojektowane, czułe membrany, które imitują przyciski mechaniczne, jednak w tym przypadku nie mamy do czynienia z nadmiernym hałasem jaki towarzyszy klawiaturom mechanicznym.

Konstrukcja klawiatury Mad Catz Strike 7. składa się z 5 oddzielnych modułów, co zapewnia duże możliwości dostosowywania elementów kontrolera do preferencji użytkownika. Zastosowany w klawiaturze moduł sterowania z ekranem dotykowym (oparty na technologii Venom) pozwala na łatwą nawigację i umożliwia dostęp do wielu funkcji w intuicyjny sposób. Daje on możliwość zmiany makr, ustawień podświetlenia i kontrolę zewnętrznych funkcji gry, a także uruchamiania aplikacji, stron internetowych itp.

Wymienne klawisze kursorów oraz bloku WASD, pozwalają dostosować je stylu gry, dając wybór między standardową wersją, a klawiszami o wyprofilowanych gumowanych krawędziach. Wraz z ekranem dotykowym klawiatura oferuje 2. programowalne przyciski, co w połączeniu z trzema trybami daje użytkownikowi możliwość skonfigurowania 72 poleceń. Podobnie jak w module sterującym, klawiatura numeryczna jest także elementem modułowym, który w razie potrzeby można odłączyć od reszty. Aktywna podstawka pod nadgarstki o regulowanej wysokości, posiada rolkę pod kciuk oraz przycisk akcji. Obie części podstawki posiadają 5 pinowe złącze do podłączenia do głównego modułu klawiatury i modułu klawiatury numerycznej. Klawiatura posiada także pełne podświetlenie RGB z paletą 16 mln kolorów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)