Lord Kruszwil na Fame MMA 5. Znany youtuber zawalczy z mierzącym 130 cm Mini Majkiem

Lord Kruszwil na Fame MMA 5. Znany youtuber zawalczy z mierzącym 130 cm Mini Majkiem

Lord Kruszwil na Fame MMA 5. Znany youtuber zawalczy z mierzącym 130 cm Mini Majkiem
Źródło zdjęć: © Youtube.com
18.09.2019 11:27, aktualizacja: 18.09.2019 13:38

Lord Kruszwil zadebiutuje na gali Fame MMA 5. Kontrowersyjny youtuber stanie oko w oko z mierzącym 130 centymetrów Mini Majkiem. Walka określana przez media jako starcie skandalisty z karłem odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Chociaż organizatorzy Fame MMA zdążyli nas już przyzwyczaić do niezwykle kuriozalnych pojedynków, to ten z pewnością zaskoczył sporą część widowni. Podczas piątej edycji gali, która odbędzie się 26 października w trójmiejskiej hali Ergo Arena zmierzy się ze sobą dwóch youtuberów: Lord Kruszwil i Mini Majk.

Kontrowersyjne starcie na Fame MMA 5

O kontrowersyjnym pojedynku mówiono już podczas gali Fame MMA 4. To właśnie wtedy w oktagonie pojawił się Mini Majk i wyzwał do walki Kruszwila. Współwłaściciel organizacji, Wojciech Gola, zadzwonił do popularnego youtubera, który wyraził wstępną zgodę na wzięcie udziału w walce.

Właściciele zapowiedzieli, że pojedynek zostanie zorganizowany w związku z wielką akcją charytatywną, w której udział wezmą obaj zawodnicy i samo Fame MMA.

FAME MMA na swoim kanale na YouTube opublikowała oficjalny trailer zbliżającego się wydarzenia.

Zarówno Marek Kruszel (Lord Kruszwil), jak i Mateusz Krzyżanowski (Mini Majk) znani są przede wszystkim z działalności w internecie. Ten pierwszy zasłynął dzięki publikowaniu w sieci kontrowersyjnych treści m.in. na temat pieniędzy. Jego rywala wyróżnia przede wszystkim wzrost. Chory na karłowatość Mini Majk mierzy zaledwie 130 centymetrów.

Na oficjalnym profilu Fame MMA na Instagramie możemy zobaczyć grafikę promująca walkę.

W walce wieczoru gali Fame MMA 5 zmierzą się ze sobą Szymon "Isamu" Kasprzyk (1-0) i Marcin "Rafonix" Krasucki (1-0). Jednym z pojedynków, który wywołuje wśród fanów niemałe emocje będzie też starcie Marcina Najmana z Bonusem BGC.

Pomimo trudnych początków gala zyskuje coraz większą popularność. Duży wpływ na rozpoznawalność wydarzenia miało zakontraktowanie patoinfluencerki Marty Linkiewicz, która zaliczyła swój debiut podczas walki z Esmeraldą Godlewską na Fame MMA 3.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)