Logitech TV Cam for Skype - do zobaczenia w wielkim formacie!

Logitech TV Cam for Skype - do zobaczenia w wielkim formacie!

Logitech TV Cam for Skype - do zobaczenia w wielkim formacie!
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
21.09.2011 12:54, aktualizacja: 21.09.2011 13:22

Firma Logitech zaprezentowała nową kamerę internetową - TV Cam umożliwiająca nawiązywanie oz odbieranie połączeń w jakości HD 720p wideo na wybranych telewizorach Panasonic Viera.

Firma Logitech zaprezentowała nową kamerę internetową - TV Cam umożliwiająca nawiązywanie oraz odbieranie połączeń w jakości HD 720p wideo na wybranych telewizorach Panasonic Viera.

Logitech TV Cam for Skype współpracuje z telewizorami wyposażonymi w funkcję Connect oraz program Skype. Instalacja urządzenia nie wymaga dodatkowego oprogramowania, wystarczy podłączyć kamerę do telewizora z dostępem do internetu o prędkości co najmniej 1 Mbps, aby rozpocząć wideo rozmowę w rozdzielczości HD.

Logitech TV Cam for Skype’a, dzięki zastosowaniu optyki Carl Zeiss oraz technologii Crystal Logitech Fluid, oferuje ostry obraz i czyste kolory. Nowe urządzenie to także jakość HD 720p, 78-stopniowy szerokokątny obiektyw oraz dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe, które w znaczący sposób wpływają na obniżenie poziomu szumów i echa.

Kamera umożliwia nawiązanie połączenia z telewizorem, komputerem PC, Mac oraz iPhone’em lub smartfonem posiadającymi mobilną wersje programu Skype. Jest ona jednym z wielu dostępnych na rynku produktów firmy Logitech w pełni kompatybilnych z telewizorami Panasonic VIERA z funkcją Connect.

Logitech TV Cam for Skype będzie dostępna na europejskich rynkach od listopada 2011 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599,99 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)