Loewe Speaker 2go - przenośny głośnik Bluetooth

Loewe Speaker 2go - przenośny głośnik Bluetooth

Loewe Speaker 2go - przenośny głośnik Bluetooth
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.08.2013 10:13, aktualizacja: 13.08.2013 12:53

Nowy Loewe Speaker 2go, to wykonany z aluminium przenośny głośnik, który łączy się bezprzewodowo ze smartfonami, tabletami lub odtwarzaczami MP3. W urządzeniu umieszczono dwa pełnozakresowe głośniki oraz głośnik niskotonowy o łącznej mocy 40 W.

Dwie wbudowane baterie litowo-polimerowe zapewniają do ośmiu godzin nieprzerwanej pracy. Co więcej, wbudowany w Speaker 2go zintegrowany mikrofon z funkcją redukcji echa, przekształca urządzenie w zestaw głośnomówiący. Dodatkowo w głośnik wbudowana jest podstawa, która ustawia głośnik pod kątem 7,5 stopnia - optymalnym dla emisji dźwięku.

Mimo niewielkiego rozmiaru (24x10,5x5,1 cm) Speaker 2go zapewnia dźwięk stereo 2.1 z pasmem przenoszenia 80Hz do 2. kHz. Na taki efekt pozwalają 3 cyfrowe końcówki mocy (klasa D) dające całkowitą moc muzyczną 40W. Na system głośników składają się dwa głośniki średniozakresowe z tweeterami (10W każdy) oraz głośnik niskotonowy (20W). Odpowiednią jakość dźwięku w niskich częstotliwościach zapewnia dodatkowo bass reflex.

Nowa technologia komunikacji NFC (Near Field Communication) sprawia, że szereg urządzeń mobilnych jeszcze łatwiej podłączyć do głośnika. Wystarczy te z nich, które są kompatybilne z NFC umieścić w pobliżu punktu wskazanego na głośniku, aby powstało połączenie Bluetooth i już można odtwarzać muzykę, bez konieczności zmian ustawień w menu urządzeń.

Aby zapewnić optymalną jakość transmisji Bluetooth, Speaker 2go wykorzystuje kodek apt-X. Urządzenie wyposażono także w gniazdo 3,5 mm, które może być wykorzystane do podłączenia źródła dźwięku, poprzez kabel dołączony do zestawu, oraz w gniazdo USB, które pozwala na ładowanie mobilnych urządzeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)