Loewe Art: Nowa odsłona pięknych i szybkich telewizorów

Loewe Art: Nowa odsłona pięknych i szybkich telewizorów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.07.2014 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowa linia telewizorów Loewe Art zmienia kanały najszybciej na świecie. Pozwala to widzowi sprawdzać, co jest na innych kanałach nawet w bardzo krótkiej przerwie reklamowej. Za te szybkie zmiany dzięki odpowiada funkcja Loewe Instant Channel Zapping.

Loewe Art wyposażone są w matryce Ultra HD (4K), oraz dobrze reprodukują dźwięk. Funkcja podwójnych tunerów pozwala oglądać jeden program i jednocześnie nagrywać drugi na USB. MyTV2move pozwala na streaming obecnie oglądanego, lub innego kanału na ekran tabletu lub smartfona.

Telewizory są w stanie odtwarzać treści multimedialne z zewnętrznych źródeł takich jak: USB, domowa sieć lub internet. Urządzenia wyposażono w złącza HDMI 2.0, HDCP 2.2 i HVEC, które dają dostęp do treści o rozdzielczości UHD i innych zewnętrznych źródeł. Filmy i programy dostępne w rozdzielczości Full-HD mogą być wyświetlane w jakości zbliżonej do 4K dzięki wbudowanej technologii up-scalingu. Wszystkie modele Art posiadają funkcję 3D działającą z opcjonalnymi okularami. Za dźwięk odpowiadają dwa skierowane do przodu głośniki 40W w obudowie typyu bass reflex. Jest on wspomagany przez technologię obróbki dźwięku stworzoną przez SOEN - specjalistów w zakresie audio.

Nowy system obsługi telewizora nazwany Loewe Assist Media 2015 korzysta z elementów graficznych i zapamiętuje często powtarzane wzory zachowań (co było ostatnio oglądane itp.). Podwójny tuner, system podwójnych kanałów, zintegrowany interfejs sieciowy i moduł WLAN są połączone z Assist Media, który pozwala w ten sposób odnaleźć szukaną treść, surfować online i przeglądać treść od nadawców, biblioteki mediów, czy materiały z domowej sieci. Wyszukiwanie może zostać oczywiście spersonalizowane. Portal Loewe Smart TV MediaNet jest także bezpośrednio połączony z treściami z YouTube, biblioteką Maxdome i serwisem Deezer.

Nowy Loewe Art będzie dostępny w kolorze chromowanego srebra i czarnym. Rozmiary ekranów: 40, 48 i 55 cali.

Cena: producent poda cenę w wrześniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)