Lodówki firmy Samsung dla domowych szefów kuchni

Lodówki firmy Samsung dla domowych szefów kuchni

Lodówki firmy Samsung dla domowych szefów kuchni
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
19.06.2015 10:52

Lodówki to istotny element kuchennego wyposażenia, który ma wpływ na jakość serwowanych posiłków. Coraz więcej mamy świadomych klientów, którzy wybierają innowacyjne rozwiązania, wprowadzające funkcje oraz wzornictwo profesjonalnych urządzeń do domowej kuchni.

Nowoczesne lodówki Samsung, takie jak Kitchen Fit z linii Chef Collection czy Multidoor RF56J9041SR to odpowiedź na potrzeby nowej grupy odbiorców, którzy dbają o każdy kulinarny detal, w tym o doskonałe warunki przechowywania żywności.

Lodówki Chef Collection Kitchen Fit przeznaczone są dla domowych szefów kuchni, którzy bardzo często przygotowują potrawy i chcieliby we własnym domu korzystać z urządzeń na miarę profesjonalnych szefów kuchni.

Lodówki posiadają technologię Precise Chef Cooling, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/- 0.5. C, co zapewnia idealne warunki do dłuższego przechowywania żywności. Metalowe wykończenie tylnej ścianki Metal Cooling zapewnia niskie wahania temperatury nawet przy częstym otwieraniu drzwi urządzeń i gwarantuje, że składniki przechowywanych potraw będą odpowiednio schłodzone i świeże.
Pomimo dużej powierzchni użytkowej, w modelu wynosi ona: RB33J8797S4 - 32. l, natomiast w RB36J8799S4 - 350 l, urządzenia nie zajmują dużo powierzchni. Wyjątkową wydajność i energooszczędność obu lodówek gwarantuje kompresor Digital Inverter, funkcja No Frost oraz w innowacyjny system rozprowadzenia powietrza - TWIN Cooling. Oszczędność energii zapewniają także wysokie klasy energetyczne.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

W lodówkach zastosowano również innowacyjną technologię Space Max. Umożliwia ona pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej urządzenia dzięki wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawia, że ścianki urządzenia stają się cieńsze.

W lodówkach Samsunga zastosowano bardzo wygodny układ ruchomych półek. Użytkownicy mogą korzystać z szuflady Chef Zone –. zapewniającej idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb oraz naczynia Chef Pan do marynowania. W Chef Pan można również upiec przygotowywane jedzenie, gdyż pasuje do prowadnic piekarnika.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Lodówka Multidoor RF56J9041SR to urządzenie idealnie dostosowane do potrzeb osób gotujących na co dzień dla wieloosobowej rodziny. Sprzęt wyróżnia się ogromną pojemnością wynoszącą aż 56. l, dzięki czemu mamy szybki i swobodny dostęp do produktów.
W lodówce zastosowano technologie precyzyjnie kontrolujące warunki przechowywania żywności, przez co świeżość i smak produktów są doskonale zachowane. Technologia chłodzenia Triple Cooling zapewnia niezależne chłodzenie komór chłodziarki, zamrażalnika i strefy Convertible Zone. Strefa daje użytkownikowi powierzchnię, która w zależności od potrzeb może być chłodziarką lub zamrażalnikiem, ponadto oferuje funkcję szybkiego schładzania napojów lub lekkie zamrażanie.

Funkcja No Frost zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności. Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w celu zapewnienia wysokiej wydajności pracy i energooszczędności jest Metal Cooling. Jest to metalowe wykończenie tylnej ścianki chłodziarki, która zapewnia lepszą izolację wewnętrznych warunków w lodówce i utrzymanie właściwej temperatury wewnątrz nawet przy częstym otwieraniu drzwi urządzenia.

We wnętrzu lodówki zastosowano funkcjonalne rozwiązania organizujące przestrzeń. W chłodziarce znajdują się dwie szuflady z kontrolą wilgotności, dwie składane półki, pojemnik na jajka, cztery półki i sześć pojemników na drzwiach, natomiast w zamrażalniku - wysuwana półka Easy Slide, dwie szuflady i trzy półki na drzwiach. W drzwiach chłodziarki zainstalowany jest też dystrybutor wody i lodu.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)