Lodówka z Facebookiem. Czy technologia nie poszła za daleko?

Lodówka z Facebookiem. Czy technologia nie poszła za daleko?

Lodówka z Facebookiem. Czy technologia nie poszła za daleko?
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko
01.09.2017 14:19, aktualizacja: 02.09.2017 00:53

Z tej drogi nie ma już powrotu. LG pokazało na tergach technologicznych IFA 2017 w Berlinie lodówkę przez którą można zalogować się na Facebooka.

Wielu uwarza, że stajemy się zbyt uzależnieni od mediów społecznościowych. Coś w tym jest skoro jeden z liderów technologicznych postawnowił wyposażyć swoją lodówkę w możliwość zalogowania się do Facebooka.

Lodówka LG zaprezentowana w Berlinie (której póki co nie kupimy w Polsce) ma zewnętrzny wyświetlacz, który pokaże m.in (dzięki kamerom) co jest w środku. Wyświetlacz obsługiwany jest przez system Windows, a co za tym idzie może obslugiwać szereg programów i aplikacji. Jedną z nich jest właśnie Facebook, a także Netflix.

Obraz
© WP.PL | Bolesław Breczko

Oprócz funkcji "rozrywkowych" inteligentna lodówka może zostać połączona ze smartfonem. W takim wydaniu będziemy mogli, siedząc w pracy, sprawdzić czy nie musimy po drodze kupić mleka. Albo 6 piw.

Obraz
© WP.PL | Bolesław Breczko

Szczerze mówiąc sam nie wiem co mam sądzić o takim rozwiązaniu. Do tej pory logowanie się na "fejsa" przez sprzęt AGD było żartem o tym jak to w jakim keirunku podążają trendy w technologiach. O czym teraz będziemy żartować?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)