Lodówka do zabudowy Bosch z systemami No Frost i Hydro Fresh

Lodówka do zabudowy Bosch z systemami No Frost i Hydro Fresh

Lodówka do zabudowy Bosch z systemami No Frost i Hydro Fresh
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.06.2014 09:30

Nowa chłodziarko-zamrażarka Bosch tworzy odpowiedniego warunki do przechowywania żywności dzięki zastosowaniu wydajnej, bezszronowej technologii No Frost oraz specjalnej komory Hydro Fresh.

Zimno, zimniej, NoFrost

Nowa chłodziarko-zamrażarka Bosch. wykorzystuje elektroniczny system regulacji temperatury, dzięki czemu od razu możemy odczytać aktualne ustawienia i zmienić je za pomocą jednego przycisku. Nowoczesne sterowanie stanowi także podstawę bezszronowej technologii NoFrost. System ten zapewnia stabilną temperaturę wewnątrz urządzenia, sprawiając, iż nigdy nie będziemy musieli rozmrażać lodówki.

Wyposażając nową chłodziarko-zamrażarkę Bosch w funkcję NoFrost, inżynierowie marki zadbali także o to, by produkty, jakie przechowujemy w zamrażarce, były zawsze wolne od lodu i szronu, dzięki czemu mrożonki nie sklejają się ze sobą.

Ważnym uzupełnieniem wspomnianych funkcji jest również specjalna komora chłodzenia HydroFresh. Za dowód jej efektów działania posłużyć mogą jabłka. Przechowywane tradycyjne stracą swoją świeżość i wszelkie wartości odżywcze po ok. 5. dniach, zaś po umieszczeniu ich w komorze HydroFresh pozostaną przydatne do spożycia nawet do 120 dni. Jak to możliwe? Sposobem na osiągnięcie pożądanego rozwiązania jest specjalny suwak, za pomocą którego można ustawić optymalny poziom wilgotności dla produktów znajdujących się w środku. Dzięki jej podwyższonemu poziomowi owocowe i warzywne zapasy na długo pozostaną świeże i zdrowe. Nie bez znaczenia pozostaje również pofałdowana powierzchnia dna szuflady, dzięki której produkty są chronione przed zbierającą się wodą.

Nowa chłodziarko-zamrażarka znajdzie także szczególne uznanie wśród tych osób, które są amatorami tortów lub przechowują w zamrażarce większe zapasy, jak np. w całości zamrożonego łososia czy indyka. W odpowiedzi na ich potrzeby powstała strefa VarioZone, umożliwiająca dowolny podział wnętrza zamrażarki, dzięki wyjmowanym półkom i szufladom.

Cena: 4350 zł.

Chłodziarko-zamrażarka KIN86KF31
o Bezszronowa technologia NoFrost
o HydroFresh
o VarioZone
o Oświetlenie LED
o TouchControl
o Pojemność 189 l
o Klasa efektywności energetycznej A++

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)