Listwa zasilająca z ubezpieczeniem na 10.000 zł

Listwa zasilająca z ubezpieczeniem na 10.000 zł

Listwa zasilająca z ubezpieczeniem na 10.000 zł
30.05.2011 13:02

W czerwcu na polskim rynku pojawi się najnowszy produkt polskiego producenta rozwiązań przeciwprzepięciowych firmy HSK Data - listwa zasilająca acar P7 NET. Acar P7 NET to wzbogacona wersja urządzenia z rodziny P7, przeznaczona dla wymagających użytkowników sprzętu komputerowego.

Listwa posiada 7 zabezpieczonych gniazd sieciowych w tym 5 z uziemieniem oraz 2 gniazda RJ45. służące do podłączenia urządzeń wykorzystujących połączenie z Internetem, jak router, laptop, PC, konsola do gry czy telewizor (DLNA). Produkt jest szczególnie polecany w konfiguracjach z łączem Ethernet przychodzącym z sieci zewnętrznej (punkt dostępowy WiFi, połączenie z innym budynkiem) lub w znacznej odległości od routera. Listwa zabezpiecza przed przepięciami wszystkie pary przewodów kabla UTP (skrętki), oferując jednocześnie standardowe zabezpieczanie przeciwprzepięciowe urządzeń podpiętych do gniazd 230V. Ponadto jest wyposażona w automatyczny bezpiecznik.

Obraz
© (fot. Acar)

Co ciekawe, listwa objęta jest programem ubezpieczenia do 1. 000 zł. Oznacza to, że w przypadku gdy z winy listwy zasilającej dojdzie do uszkodzenia naszego sprzętu, to otrzymamy stosowne odszkodowanie.

Listwa acar P7 NET została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Oprócz wysokiej kwoty ubezpieczenia, urządzenie jest objęte 5 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez producenta to 59 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)