Listwa przepięciowa z pilotem zdalnego sterowania od Belkina

Listwa przepięciowa z pilotem zdalnego sterowania od Belkina

Listwa przepięciowa z pilotem zdalnego sterowania od Belkina
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.02.2013 12:39, aktualizacja: 04.02.2013 11:53

Listwa przepięciowa Belkin Conserve Protection wyposażona jest w 8 gniazdek, które umożliwiają kontrolę stanu czuwania systemu komputerowego, sprzętu RTV lub innego dowolnego sprzętu podłączonego do listwy. Dodatkowo wyposażona jest w dwumetrowy kabel i pilot zdalnego sterowania.

Przełącznik z pilotem umożliwia zdalne odcięcie zasilania sześciu spośród ośmiu gniazdek za pomocą jednego kliknięcia. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania posiada trójzakresowy przełącznik, za pomocą którego można ustawić kanał, na którym pilot ma współpracować z listwą. Dzięki temu możliwe jest sterowanie za pomocą jednego pilota trzema listwami, jak również sterowanie trzema pilotami jedną listwą. Zasięg pilota to około 2. metrów.

Listwa posiada dwie sekcje gniazd. Dwa górne są stale zasilane, przeznaczone do podłączenia takich komponentów jak serwer, router, telefon bezprzewodowy lub inny sprzęt, który potrzebuje stałego zasilania. Natomiast drugą sekcję sześciu gniazd można włączyć i wyłączyć zdalnie. Dodatkowo listwa wyposażona jest w uchwyt na przewody, dzięki czemu kable nie plączą się.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)