LG w blasku 5,9 mm telewizorów LED

LG w blasku 5,9 mm telewizorów LED

LG w blasku 5,9 mm telewizorów LED
08.07.2009 14:49, aktualizacja: 08.07.2009 15:00

5,9 mm - taką grubość ma obecnie najcieńszy telewizor na świecie wyprodukowany przez LG Electronics. „Technologia Ultra Slim LED zastosowana w tym modelu to przełom w dziedzinie RTV” - mówi Paweł Binder, Marketing Manager LG Electronics.

Najnowsze osiągnięcie centrum R&D koreańskiego giganta obejrzeć można na Wystawie Produktów Koreańskich w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ale to nie jedyna nowość od LG na tej ekspozycji.

„Technologia LED to przyszłość branży. Produkty ją wykorzystujące stają się coraz bardziej przystępne, nie tylko dla koneserów kina akcji. Perfekcyjne odwzorowywanie kolorów przestało być luksusem, wkrótce będzie standardem, podobnie jak jeszcze kilka lat temu do powszechnego użytku wchodziły telewizory LCD i plazmowe”. – dodaje Paweł Binder z LG.

Obraz

Na Wystawie Produktów Koreańskich zobaczyć można także m.in. najnowszy model telewizora wykorzystującego technologię Full LED LG LH9500. który do sprzedaży w Polsce wejdzie już za miesiąc. Innym przełomowym osiągnięciem wartym zobaczenia w Warszawie jest pierwszy na rynku interaktywny telewizor 3D. A do tego inne premiery z wyższej półki – nowe odtwarzacze Blu-ray LG BD370 i BD390, monitory W53/W54, dyski zewnętrzne HD XF1 o pojemności 320Gb i projektor HS102G. A dla miłośników gadżetów – telefony LG Etna i Viewty Smart.

Stoisko LG otwarte jest dla wszystkich odwiedzających Targi od 7 do 9 lipca 200. r. w godzinach 10 - 17. Rozpoznać je można, naturalnie, po podświetleniu diodami LED!

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)