LG Viewty Smart już wkrótce na rynku

LG Viewty Smart już wkrótce na rynku

LG Viewty Smart już wkrótce na rynku
20.05.2009 14:36, aktualizacja: 20.05.2009 14:46

Firma LG potwierdziła, że jeszcze w tym miesiącu rozpocznie dostawy modelu Viewty Smart (GC900) na rynki europejskie. Charakterystyczną cechy modelu jest aparat cyfrowy o rozdzielczości 8 Mpix i zaawansowane funkcje fotograficzne. Jednak to nie koniec nowości, których można się spodziewać od LG w tym roku.

Oprócz możliwości wykonywania zdjęć o czułości nawet ISO 1600, GC900 wyposażony będzie w inteligentny tryb fotograficzny. Jego zadanie to analiza otoczenia, w którym będziemy wykonywać zdjęcie oraz automatyczny dobór ustawień w celu osiągnięcia jego jak najlepszej jakości. Pomóc ma w tym współpracująca z aparatem dioda LED oraz obsługa takich funkcji jak wykrywanie wielu twarzy, Touch Shot (możliwość ustawienia ostrości na punkcie, który wskażemy na ekranie), zdjęcia artystyczne, Beauty Shot (automatyczne usuwanie plamek czy innych niedoskonałości cery), zdjęcia panoramiczne czy tryb zdjęć seryjnych. Więcej o tym modelu pisaliśmy w tej wiadomości.

LG Viewty Smart (GC900) to następca modelu Viewty (KU990), który od chwili premiery w listopadzie 2007 roku sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy.

Oprócz tego LG zapowiedział, że jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek telefon wyposażony w aparat potrafiący wykonywać zdjęcia w rozdzielczości aż 12 Mpix. Jego obsługa ma być prosta dzięki jeszcze większej liczbie funkcji obsługiwanych przez aparat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)