LG Tone+ - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

LG Tone+ - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

LG Tone+ - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.07.2014 14:42

LG wprowadza na rynek linię akcesoriów dedykowaną nowoczesnym smartfonom. Wraz z nowym flagowcem LG G3 wprowadzono na rynek również wygodny zestaw słuchawkowy Bluetooth LG Tone+.

Stereofoniczny zestaw Bluetooth LG HBS-73. charakteryzuje wygodną i innowacyjną konstrukcją. Słuchawki, wygięte w elastyczny pałąk, z funkcją zapamiętywania kształtu, są dopełnieniem każdego telefonu. Zestaw łączy się ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth i może być sparowany z dwoma urządzeniami jednocześnie. Połączenia przychodzące są sygnalizowane wibracjami, które można w prosty sposób wyłączyć. LG TONE+ to również dobry dźwięk - pasmo przenoszenia mowy jest wyjątkowo szerokie, a dzięki poprawie przenoszenia wysokich częstotliwości (HD Voice) – głos ludzki odtwarzany jest w bardziej naturalny sposób.

Nad czystością brzmienia czuwa wbudowany procesor sygnałowy, który redukuje szumy oraz odpowiada za tłumienie echa. Dźwięk w LG Tone+ jest wyraźniejszy niż ten z wbudowanego głośnika rozmów samego smartfona, ponieważ jest przesyłany w najwyższej jakości hi-fi. Tak wysoka rozdzielczość jest możliwa dzięki obsłudze kodeka aptX z zaawansowanym algorytmem kompresji. Ponadto, HBS-73. pozwala na korzystanie z usługi Google Voice oraz odczytywanie wiadomości SMS przy użyciu aplikacji „BT Reader” (czytnik BT) na system Android.

Zestaw słuchawkowy jest dostępny w dwóch kolorach: białym oraz czarnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)