LG szykuje smartfona z Windows

LG szykuje smartfona z Windows

LG szykuje smartfona z Windows
Źródło zdjęć: © chip.pl
16.04.2015 14:42, aktualizacja: 16.04.2015 16:13

Minęło już wiele lat odkąd system Microsoftu gościł na smartfonach LG. Nowe urządzenie przygotowywane jest dla sieci Verizon, ale niewykluczone, że zadebiutuje też u innych operatorów.

Niestety oprócz powyższego zdjęcia serwis Neowin nie dotarł do żadnych informacji. Sugerując się wielkością okienek można strzelać, że mamy tu do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej około 4,5 cala. W smartfonie nie zabraknie łączności LTE oraz przedniej kamerki do wideorozmów. Nie znajdziemy tu natomiast fizycznych przycisków. Plik graficzny podpisany był słowem "Lancet" - nie wiadomo jednak, czy będzie to właśnie nazwa smartfona czy jest to określenie tymczasowe.

Urządzenie wydaje się też działać na Windowsie 8.1, a nie Windows 10, zatem być może usłyszymy o nim oficjalnie jeszcze przed wakacjami. Niestety oprócz powyższego zdjęcia serwis Neowin nie dotarł do żadnych informacji. Sugerując się wielkością okienek można strzelać, że mamy tu do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej około 4,5". W smartfonie nie zabraknie łączności LTE oraz przedniej kamerki do wideorozmów. Nie znajdziemy tu natomiast fizycznych przycisków. Plik graficzny podpisany był słowem "Lancet" - nie wiadomo jednak, czy będzie to właśnie nazwa smartfona czy jest to tymczasowy placeholder. Urządzenie wydaje się też działać na Windowsie 8.1, a nie Windows 10, zatem być może usłyszymy o nim oficjalnie jeszcze przed wakacjami.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Google Chrome żegna się z Javą i Silverlight

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)