LG Renoir - Ośmiomegapikselowy mistrz multimediów

LG Renoir - Ośmiomegapikselowy mistrz multimediów

LG Renoir - Ośmiomegapikselowy mistrz multimediów
01.12.2008 15:07, aktualizacja: 01.12.2008 16:01

Firma LG Electronics wprowadza na rynek model LG Renoir (KC910) - wyjątkowy ośmiomegapikselowy telefon multimedialny z ekranem dotykowym wyposażony w najwyższej klasy funkcje aparatu fotograficznego, najnowsze funkcje multimedialne oraz
3-calowy ekran dotykowy.

Firma LG Electronics wprowadza na rynek model LG Renoir (KC910) - wyjątkowy ośmiomegapikselowy telefon multimedialny z ekranem dotykowym wyposażony w najwyższej klasy funkcje aparatu fotograficznego, najnowsze funkcje multimedialne oraz 3-calowy ekran dotykowy.

Model LG-KC91. jest następcą popularnego telefonu LG Viewty sprzedanego w milionach egzemplarzy na całym świecie. W chwili wprowadzenia na rynek LG Viewty był najcieńszym telefonem wyposażonym w aparat o rozdzielczości 5 megapikseli. Natomiast telefon LG-KC910 będzie najcieńszym telefonem z aparatem o rozdzielczości 8 megapikseli, charakteryzującym się grubością zaledwie 13,95 mm. Telefon został wyposażony w najnowsze funkcje multimedialne oraz intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu zapewnia niepowtarzalne wrażenia wizualne, dźwiękowe i dotykowe.

Model LG-KC91. został wyposażony w aparat o rozdzielczości 8 megapikseli i maksymalnej czułości ISO 1600, z certyfikowaną optyką Schneider-Kreuznach i ksenonową lampą błyskową. Dodatkowe funkcje aparatu to: stabilizacja obrazu, automatyczne i ręczne ustawianie ostrości, funkcje Face Tracking (wykrywanie twarzy), która pozwala na robienie zdjęć w chwili, kiedy fotografowana osoba się uśmiecha i Blink Detection (wykrywanie mrugania).

Obraz
© (fot. LG)

Telefon został wyposażony w kreatywne tryby robienia zdjęć, dotychczas dostępne jedynie w konwencjonalnych aparatach cyfrowych, takie jak:

Beauty Shot: tryb retuszu - automatycznie usuwa plamki i niedoskonałości twarzy. Gwarantuje, że wszystkie twarze na zdjęciu są jasne i wyraźne. Pozwala robić atrakcyjniejsze portrety bez konieczności używania oprogramowania Photoshop.
Art Shot – tryb zdjęć artystycznych: pozwala na rozwinięcie kreatywności użytkownika i stworzenie zdjęć czarno-białych, cieplejszych lub chłodniejszych barw, co pozwala stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.
Smile Shot: tryb automatycznego robienia zdjęć w chwili, gdy aparat fotograficzny wykryje, że osoba w kadrze uśmiecha się.
Continuous Shot – tryb nagrywania ciągłego pozwala na robienie dziewięciu zdjęć, jedno po drugim.
Panorama Shot –. tryb panoramiczny pozwalający na robienie zdjęć panoramicznych.

Wbudowana funkcja A-GPS pozwala użytkownikom telefonu LG-KC91. na geograficzne oznaczanie zdjęć, dzięki czemu można później umieścić je na interaktywnej mapie.

Pakiet zaawansowanych funkcji multimedialnych zapewnia użytkownikom wyjątkowe wrażenia. To pierwszy telefon dostępny na rynku globalnym, który będzie wyposażony w technologię Dolby Mobile —. zintegrowany pakiet technologii przetwarzania dźwięku, wzbogacający i dopełniający brzmienie oraz zapewniający czyste, głębokie basy. Telefon LG-KC910 umożliwia nagrywanie filmów z szybkością od 5 do 120 klatek na sekundę, co pozwala na późniejsze odtwarzanie zdarzeń w przyspieszonym lub zwolnionym tempie. Telefon odtwarza również filmy w formatach DivX bez konieczności stosowania dodatkowych modułów dekodujących.

Trzycalowy, w pełni dotykowy ekran ciekłokrystaliczny o rozdzielczości WQVGA idealnie nadaje się do korzystania z multimedialnych funkcji. Dysponujący wieloma widgetami i skrótami interfejs, można dostosować do indywidualnych potrzeb, co dodatkowo ułatwia korzystanie z rozbudowanych funkcji telefonu.

Do zaawansowanych funkcji telefonu należą także nawigacja satelitarna A-GPS, zgodność z najnowszymi sieciami 3. HSDPA gwarantującymi łączność z szybkością maksymalną 7,2 Mbps, a także interfejs Wi-Fi umożliwiający jeszcze szybszy dostęp do Internetu. Telefon jest również wyposażony w program Jogging Buddy – „Kumpel do biegania”, wykorzystujący technologię GPS do śledzenia i lokalizacji ćwiczeń fizycznych (np. biegu), który będzie użyteczny dla wszystkich fanów joggingu.

Telefon jest już dostępny u operatorów Orange i Era.
Sugerowana cena detaliczna: 1695 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)