LG pokazało obudowę do nadchodzącego smartfona - G5

LG pokazało obudowę do nadchodzącego smartfona - G5

LG pokazało obudowę do nadchodzącego smartfona - G5
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.02.2016 11:59, aktualizacja: 11.02.2016 12:57

Jesteśmy świadkami procesu nakręcania coraz większego zainteresowania nadchodzącym flagowym modelem firmy LG za pomocą przecieków (zapewne częściowo kontrolowanych) oraz stopniowego "uchylania rąbków tajemnicy".

Jesteśmy świadkami procesu nakręcania coraz większego zainteresowania nadchodzącym flagowym modelem firmy LG. Odbywa się to za pomocą przecieków (zapewne częściowo kontrolowanych) oraz stopniowego "uchylania rąbków tajemnicy".

Takim "uchyleniem rąbka" jest niewątpliwie oficjalne pokazanie obudowy, czy też pokrowca do LG G5. Po pierwsze, upewnia to nas, że LG G5 zostanie niebawem pokazany. Po drugie, rzeczywiście warto już teraz zwrócić uwagę na ten produkt, który pokazany razem z samym smartfonem pewnie zaginąłby w jego blasku.

Obudowa o nazwie Quick Cover przypomina podobne akcesorium zaprezentowane do współpracy z LG K10, a jej najciekawszą cechą jest to, że umożliwia odbieranie (bądź odrzucanie) telefonów nawet bez otwierania przedniej klapki.

W przypadku LG G5 tego typu obudowa może sprawować się jeszcze lepiej dzięki opcji działania ekranu w trybie Always ON. W takim wypadku na ekranie telefonu cały czas wyświetlać się będzie godzina, data oraz cztery ikonki z powiadomieniami.

I jeszcze jedna ważna informacja – przy okazji LG poinformowało też, że model G5 wykonany będzie głównie z metalu. To duża zmiana w stosunku do poprzedników: G4 i G3, w których królował plastik lub skóra (na tylnej klapce).

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Galaxy S7: wiemy już, o co chodzi z wodoodpornością

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)