LG królem rynku monitorów panoramicznych

LG królem rynku monitorów panoramicznych

LG królem rynku monitorów panoramicznych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.07.2014 15:27, aktualizacja: 22.07.2014 11:54

Według International Data Corporation (IDC), UltraPanoramiczne monitory LG Electronics (LG) IPS 21:9 są obecnie najlepiej sprzedającymi się produktami w branży, co zapewniło firmie LG Electronics 63-procentowy udział w światowym rynku monitorów 21:9 w pierwszym kwartale 2014 roku.

Sukces przełożył się na udziały rynkowe firmy, które - w porównaniu do ostatniego kwartału 2012 r. - zostały podwojone. Co więcej, segment monitorów 21:9 wzrósł prawie siedmiokrotnie przy znaczącym udziale monitorów LG. Według badania IDC Worldwide Quarterly PC Monitor Tracker, LG pozostaje światowym liderem w sprzedaży monitorów 21:9 przez ostatnie pięć kwartałów fiskalnych.

"LG jest dumne z pozycji lidera światowego rynku sprzedaży monitorów o proporcji 21:9" - powiedział Hy-oung-sei Park, szef IT Business Division w LG Electronics. "To osiągnięcie jest dowodem na to, że nasze UltraPanoramiczne monitory IPS 21:9 precyzyjnie trafiły w oczekiwania konsumentów. Zgodnie z naszymi założeniami, dodatkowa przestrzeń robocza oraz szereg nowatorskich rozwiązań pozwalają na unikalne i wyjątkowe doświadczenia użytkowników. Będziemy nadal rozbudowywać linię IPS 21:9, by oferować jeszcze więcej funkcjonalności w tym rozwijającym się segmencie" - dodał.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oglądałeś japońskie porno?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)