Leopard zaktualizowany

Leopard zaktualizowany
Źródło zdjęć: © Apple

16.11.2007 12:30, aktual.: 16.11.2007 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzy tygodnie po premierze systemu operacyjnego Leopard pojawiła się pierwsza aktualizacja dla niego. Mac OS X 10.5.1 poprawia działanie kilkunastu komponentów OS-a, w tym wyszukiwarki Finder, narzędzia do backupu danych Time Machine oraz klienta pocztowego Mail.

Wśród składników systemu, do których adresowana jest aktualizacja, znalazły się ponadto: Airport, Znów na moim Macu, iCal, Mail, Firewall, a ponadto usługi sieciowe, drukowanie, zabezpieczenia i narzędzia dyskowe.
Dużą liczbę poprawek wprowadzono w programie Mail - update poprawia stabilność działania programu podczas zmiany rozmiaru kolumn w przeglądarce wiadomości lub przełączania między szablonami papeterii, usuwa błąd z kontami e-mail dodanymi przy użyciu funkcji "Prosta konfiguracja" i poprawia zgodność Inteligentnych skrzynek pocztowych z funkcją .Mac Sync.

Z Findera usunięto problem z ewentualną utratą danych podczas przenoszenia plików między partycjami w Finderze. Wyeliminowano możliwość występowania błędów w Time Machine występujących w przypadku korzystania niektórych rodzajów napędów ( zwłaszcza dysków MBR z jedną partycją o pojemności przekraczającej 512 GB ).
Aktualizacja usprawnia także partycjonowanie dysków, jeżeli na tym samym dysku utworzonych jest kilka zestawów RAID.

Szczegółowe informacje o aktualizacji znaleźć można na stronie tutaj - http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=306907-pl.

Pobierz {{a:HTTP://www.apple.com/support/downloads/macosx1051update.html
Mac OS X 10.5.1{{/a}}

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)