LEGO wyśmiewa Cybertruck. Lepiej nie mogli tego zrobić

LEGO wyśmiewa Cybertruck. Lepiej nie mogli tego zrobić

LEGO wyśmiewa Cybertruck. Lepiej nie mogli tego zrobić
Źródło zdjęć: © lego | Facebook
Arkadiusz Stando
27.11.2019 14:35

Mamy oficjalnego zwycięzcę. Chociaż wielu drwiło z projektu Tesli Cybertruck, to zdecydowanie LEGO zrobiło to najlepiej. Prosto i w punkt. W dodatku zagwarantowali, że w tej wersji nigdy nie stłuką się szyby.

Elon Musk pokazał swój nowy projekt pod koniec ubiegłego tygodnia. Zaprezentowany przez Teslę model Cybertruck został przyjęty w sieci na różny sposób. Jedni się śmieją, inni twierdzą, że to żenujący projekt. Są wśród niż też zafascynowani Cybertruckiem.

A to ostatnie szczególnie dobrze widać w liczbach. Tesla przyjęła już 250 tysięcy zamówień na Cybertruck. Ten dziwaczny, futurystyczny samochód cieszy się także ogromną popularnością w internecie. Już chwilę po przedstawieniu, sieć została zalana ogromną ilością memów.

Memy memami, ale zdjęcie udostępnione wczoraj przez profil LEGO Australia na Facebooku absolutnie ośmiesza Elona Muska. Post uderza też w element, który według mnie był prowokacją. Mówią o stłuczonych szybach w Cybertruck, co nie mogło być przypadkiem.

Tesla Cybertruck jest niewyobrażalnie tania. Najtańszą wersję można już zamawiać za zaledwie 40 tysięcy dolarów. Auto takiej klasy, za tak małą cenę, po prostu musi przyciągać tłumy. Jeśli nie macie pieniędzy na auto, możecie skorzystać z opcji prezentowanej przez LEGO.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)