Laserowy gryzoń dla graczy - MadCatz Cyborg R.A.T.

Laserowy gryzoń dla graczy - MadCatz Cyborg R.A.T.

Laserowy gryzoń dla graczy - MadCatz Cyborg R.A.T.
Źródło zdjęć: © madcatz.com
08.01.2010 00:51, aktualizacja: 08.01.2010 01:11

Firma MadCatz posiadająca w swojej ofercie szeroki asortyment produktów dla graczy zaprezentowała bardzo ciekawą mysz komputerową z linii Cyborg – model R.A.T. Nowość została wyposażona w...

Firma MadCatz posiadająca w swojej ofercie szeroki asortyment produktów dla graczy zaprezentowała bardzo ciekawą mysz komputerową z linii Cyborg – model R.A.T. Nowość została wyposażona w laserowy sensor i wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym wzornictwem. Już na pierwszy rzut oka widać, że nazwa idealnie oddaje jej charakter.

MadCatz Cyborg R.A.T dostępna będzie w kilku wersjach do wyboru. Różnić będą się one podstawowymi parametrami technicznymi no i oczywiście ceną. Mało wymagających graczy powinien zadowolić najtańszy i zarazem najprostszy model – Cyborg R.A.T. ³. Został on wyposażony w przewodowy interfejs USB, 5 programowalnych przycisków oraz laserowy sensor o rozdzielczości 320. DPI oferujący prędkość na poziomie 1,6 m/s i przyspieszenie 20G. Jego cena wynosi niespełna 50 dolarów. Nieco bardziej wymagający użytkownicy powinni zwrócić uwagę na droższy o 20 dolarów model Cyborg R.A.T.&sup5;, który posiada dwa dodatkowe przyciski oraz sensor o rozdzielczości 4000 DPI, zapewniający przyspieszenie 2,8 m/s i akcelerację 30G.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)