Kupiła nową Teslę, pocięła ją i zrobiła z niej pickupa

Kupiła nową Teslę, pocięła ją i zrobiła z niej pickupa

Kupiła nową Teslę, pocięła ją i zrobiła z niej pickupa
Źródło zdjęć: © Youtube/ Simone Giertz
Bolesław Breczko
23.06.2019 14:45, aktualizacja: 24.06.2019 13:05

Simone Giertz, znana także jako "Queen of sh..ty robots" (czyli królowa gó....ych robotów) zapragnęła mieć elektrycznego pickupa. Ponieważ na rynku nie ma jeszcze takich dostępnych postanowiła zrobić go sama. Jako baza posłużyła nowiutka Tesla Model 3.

Kupienie nowego samochodu z salonu, tylko po to aby pociąć go szlifierką kątową i bez żadnego doświadczenia przerobić go na półciężarówkę nie wydaje się najlepszym pomysłem. Nie przeszkodziło to jednak amerykance Simone Giertz w zrealizowaniu swojego marzenia - posiadania elektrycznego pickupa. Uzbrojona w szlifierkę, spawarkę i ekipę przyjaciół podjęła się przerobieniu Tesli Model 3 na pickupa. Najbardziej zaskakujące w tej historii jest to, że jej się udało. Na koniec zrealizowała jeszcze profesjonalną reklamę.

Przerobiła nową Teslę na pickupa

Simone Giertz znana jest internetowej społeczności jako królowa g!wnianych robotów. Wszystko za sprawą jej miłości do konstruowania przedziwnych maszyn bez zastanawiania się jak i czy będą działać. O to przykład jednego z nich.

Simone Giertz. Królowa robotów

Simone podbiła serca internatów zapałem i entuzjazmem z jakim buduje g!wniane roboty, a także odwagą z jaką zmierzyła się z guzem mózgu, który lekarze wykryli u niej w zeszłym roku. Natomiast swoją przeróbką Tesli zainteresowała największe amerykańskie portale poświęcone nowym technologiom. Póki co nie udało jej się zwrócić na siebie uwagi szefa Tesli, do którego pisała na Twitterze. Elon Musk zapowiadał, że robi sobie przerwę od pisania tweetówpo tym jak wdał się w tweetową sprzeczkę z artystą, którego grafikę wykorzystał bez podania autora (grafika przedstawiała jednorożca puszczającego bąka).

Obraz
© Youtube/ Simone Giertz

Simone Giertz udokumentowała cały proces przemiany Tesli na Youtubie. Na samym początku wideo mówi, że nie jest pewna, czy jest to najlepszy czy najgłupszy pomysł na jaki wpadła. Dokładnie tymi samymi słowami kończy wideo, już po skonstruowaniu Tesli pickupa, którego nazwała Truckla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)