Kuchenki mikrofalowe Samsung z ceramicznym wnętrzem

Kuchenki mikrofalowe Samsung z ceramicznym wnętrzem

Kuchenki mikrofalowe Samsung z ceramicznym wnętrzem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.09.2011 13:07, aktualizacja: 20.09.2011 13:45

Nowe modele kuchenek mikrofalowych firmy Samsung z linii Muse2 oraz Chic łączą w sobie prostotę obsługi oraz ciekawy design. Ceramiczne wnętrze (tzw. Ceramic Inside) pozwala na łatwe i szybkie przygotowywanie zdrowych i smacznych potraw.

Zastosowanie w kuchenkach mikrofalowych technologii Ceramic Inside hamuje rozwój bakterii, zapewniając higienę niezbędną podczas przygotowywania posiłków. Ponadto ściany komory kuchenek są gładkie, co pozwala na szybkie i łatwe usuwanie resztek tłuszczu czy oleju.

Zastosowana emalia ceramiczna jest materiałem bardzo trwałym, wykazującym aż 7-krotnie wyższą odporność na zarysowania i rdzę w porównaniu z powierzchnią stosowaną w innych kuchenkach. Nie absorbuje ona wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw ani nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu wewnątrz komory kuchenki.

Wykorzystana w nowych kuchenkach ceramiczna grzałka zwiększa ilość emitowanych fal podczerwonych o 30%. Dzięki temu promienie przenikają szybciej i łatwiej w głąb potraw, równomiernie je podgrzewając. W efekcie posiłki zachowują soczystość i pełnię wartości odżywczych.

Kuchenki mikrofalowe z serii Muse2 posiadają funkcję szybkiego rozmrażania (Auto Rapid), automatycznego podgrzewania (Auto Reheat) oraz automatycznego gotowania (Auto Cook). Urządzenia z serii Chic dodatkowo oferują takie funkcje jak gotowanie na parze (Power Steam Cook) wraz z pojemnikiem Power Steam Bowl w przypadku modeli solo - oraz opiekanie na chrupko za pomocą talerza Crusty (Crusty Cook) dla modeli z grillem.

Warto także zwrócić uwagę na zastosowaną w nich funkcje Sensor Cook. To unikalny system inteligentnych czujników określający optymalną temperaturę i czas gotowania na podstawie pomiaru poziomu wilgotności przyrządzanej potrawy.

Ceny kuchenek to:
Seria Muse2:
- Model GE86V-SS/BB (z grillem) – 559 zł
- Model ME86V-SS (bez grilla) – 459 zł
Seria Chcic:
- Model GS89F-1S (z grillem) – 639 zł
- Model ME89F-1S (bez grilla) – 539 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)