Książę Harry nosi czarny pierścień. W środku kryje niezwykły gadżet

Książę Harry nosi czarny pierścień. W środku kryje niezwykły gadżet

Książę Harry nosi czarny pierścień. W środku kryje niezwykły gadżet
Źródło zdjęć: © Matrixpictures
Arkadiusz Stando
19.10.2018 15:48, aktualizacja: 19.10.2018 16:49

Na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykłym pierścieniem, ale nim nie jest. To bardzo ciekawy gadżet od firmy Oura Health. Nie tylko wygląda, ale pełni ważną funkcję.

Fani zauważyli na palcu Księcia Harry'ego wyjątkowy czarny pierścień. Jest to "Oura ring", służący do pomiaru aktywności organizmu. Mierzy takie szczegóły jak tętno czy długość snu, a następnie przesyła dane do aplikacji. Cena takiego gadżetu nie jest zbyt wysoka - 275 funtów brytyjskich, czyli około 1300 zł. Czarny pierścień wyprodukowała firma Oura Health.

Książę Harry jest znany z noszenia biżuterii mającej dla niego specjalne znaczenie. Kładzie duży nacisk na sentymenty, więc fani wywnioskowali, że pewnie dostał Oura ring jako prezent. Prawdopodobnie od jego żony, księżnej Meghan.

Aplikacja stale monitoruje stan zdrowia noszącego i w przypadku jakichś komplikacji, sugeruje zmniejszenie wysiłku lub nawet odpoczynek. Informuje też, ile czasu spędziliśmy na śnie. Aplikacja poinformuje o każdej zmianie temperatury ciała i zasugeruje, jeśli dane będą niepokojące.

Sprzęt jest całkowicie wodoodporny do głębokości 100 metrów. Pierścionek został wykonany z tytanu oraz posiada powłokę odporną na porysowania. Jak twierdzi producent jest "ultra lekki". Bateria wytrzymuje nawet tydzień, przy czym ładowanie zajmuje około 60-80 minut.

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)