Kryzys? Tylko wizerunkowy. Huawei podwoi zatrudnienie w Polsce

Kryzys? Tylko wizerunkowy. Huawei podwoi zatrudnienie w Polsce
Źródło zdjęć: © WP.PL
Bolesław Breczko

22.01.2019 17:40, aktual.: 23.01.2019 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dział elektroniki użytkowej, odpowiedzialny za sprzedaż smartfonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń marki Huawei planuje podwojenie zatrudnienia w Polsce. Jak powiedzieli nam przedstawiciele, to wynik świetnych wyników sprzedaży.

Marka Huawei z roku na rok ma coraz silniejszą pozycję w Polsce. Są na drugim miejscu jeśli chodzi o liczbę sprzedanych smartfonów (pierwszy jest Samsung), a w drugim kwartale 2018 udało im się nawet wysunąć na prowadzenie. Szef Huawei CBG w Polsce Jefferson Zhang wierzy, że Polacy nadal będą sięgać przede wszystkim po ich smartfony.

- Sprzedajemy najlepsze urządzenia - powiedział Jefferson Zhang w wywiadzie dla WP Tech. - Nic dziwnego, że Polacy je wybierają. Przodujemy w trzech najważniejszych dla smartfonów kategoriach: jakość aparatu fotograficznego, żywotność baterii oraz jakość ekranu. Zatrudnienie dodatkowych 100 osób potwierdza nasze przekonanie o dalszym, dynamicznym rozwoju biznesu w Polsce

Będzie to oznaczać podwojenie zatrudnienia w warszawskim biurze firmy, w którym pracuje obecnie własnie około 100 osób, z czego 10 proc. stanowią Chińczycy, a 90 proc. Polacy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)