Kryształowy LG GD900 wkrótce dostępny na 40 rynkach

Kryształowy LG GD900 wkrótce dostępny na 40 rynkach

Kryształowy LG GD900 wkrótce dostępny na 40 rynkach
01.06.2009 14:40, aktualizacja: 02.06.2009 13:09

LG poinformował, że model GD900, znany głównie ze swojej przeźroczystej klawiatury, już wkrótce będzie dostępny na 40 rynkach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Jednak nastąpi to, wbrew wcześniejszym informacjom, nie wcześniej niż w przyszłym miesiącu.

Już w momencie pojawienia się pierwszych informacji o GD900, telefon ten zwrócił na siebie szczególną uwagę. Powodem tego była zastosowana w nim klawiatura, która umieszczona w klapce urządzenia, jest całkowicie przeźroczysta. Telefon wyróżnia się także bardzo zaawansowanymi funkcjami. Oprócz trzycalowego ekranu dotykowego o rozdzielczości WVGA, będzie on również wyposażony w aparat o rozdzielczości 8 Mpix z autofokusem, akcelerometr, moduł WiFi, HSDPA, wyjście TV oraz 1,5 GB pamięci wewnętrznej. A wszystko to zmieści się w obudowie, której grubość wyniesie zaledwie 13,5 mm.

Telefon ten będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: platynowym oraz tytanowym. Według nieoficjalnych informacji jego cena ma wynieść około 450 euro. Według wcześniejszych zapowiedzi, miał się on pojawić na rynku w tym miesiącu, jednak wszystko wskazuje na to, że termin ten nie zostanie przez LG dotrzymany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)