Kruger&Matz KM2001 - radio samochodowe z nawigacją, telewizją i GPS

Kruger&Matz KM2001 - radio samochodowe z nawigacją, telewizją i GPS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.01.2012 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kruger&Matz wprowadził na rynek swój flagowy produkt - radio samochodowe KM2001 2DIN. Jest to urządzenie, które oprócz tradycyjnego radioodtwarzacza, posiada rozbudowany system multimedialny. Radio KM2001 wyposażone jest m.in. w odtwarzacz płyt CD i DVD, nawigację GPS, bluetooth, a także tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w systemie MPEG4.

Radio posiada dotykowy ekran o przekątnej 6,2. i rozdzielczości 800x480. Wyposażone jest w tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w systemie mpeg4. Przy odtwarzaniu obrazu, np. z DVD urządzenie obsługuje standardy PAL oraz NTSC, a obraz wyświetlany jest na ekranie w trybie 16:9. Dzięki systemowi bluetooth radio umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, a także zapewnia pełny dostęp do książki telefonicznej. Wyposażenie radia w pilota pomoże obsługiwać wszystkie jego funkcje, także z tylnej kanapy.

KM200. posiada pamięć na 30 stacji oraz funkcję RDS, która pozwala na określenie typu programu, częstotliwości alternatywnych oraz ustawienia komunikatów o stanie dróg. Kruger&Matz KM2001 umożliwia słuchanie nie tylko radia, ale także ulubionej muzyki zapisanej na iPodzie. Urządzenie odtwarza pliki mp3, mpeg-4 z płyt CD i DVD, a także z pamięci USB oraz karty SD. Na przednim panelu zamieszczone zostało wejście AUX-in, które umożliwia słuchanie muzyki z zewnętrznych źródeł, np. tradycyjnego odtwarzacza Mp3. Dzięki wyposażeniu w equalizer urządzenie nadaje dźwiękom ulbioną barwę. Dodatkowo funkcja ESP (electronic anti-shock protection) zapewnia prawidłowe odtwarzanie na nierównych polskich drogach.

Kruger&Matz KM200. pozwala użytkownikowi ustawić na wyświetlaczu dowolną tapetę lub logo marki samochodu, a także zmienić kolor podświetlenia przycisków na pomarańczowy, zielony, czerwony i niebieski. Funkcja „circle” pozwala na automatyczną sekwencyjną zmianę koloru, a dzięki parametrom RGB użytkownik może indywidualnie dostosować kolor przycisków, by komponowały się z wnętrzem samochodu. Radio standardowo wyposażone jest w wyjście RCA, wyjście na subwoofer, wejście i wyjście AV oraz wejście na kamerę cofania.

Radio może też służyć jako pokładowa nawigacja samochodowa, jednak konieczne jest zakupienie odrębnie map i umieszczenie ich w urządzeniu na karcie SD. Radio posiada własny odbiornik sygnału GPS oparty o procesor ARM1186. Do zestawu dołączona jest także antena GPS. System operacyjny nawigacji to Win CE 6.0, który pozwala na uruchomienie na urządzeniu dowolnej mapy.

Sugerowana cena detaliczna to 2250 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)