Koronawirus. Kaufland rozpoczyna sprzedaż internetową. Dostawa w ciągu 48 godzin

Koronawirus. Kaufland rozpoczyna sprzedaż internetową. Dostawa w ciągu 48 godzin

Koronawirus. Kaufland rozpoczyna sprzedaż internetową. Dostawa w ciągu 48 godzin
Źródło zdjęć: © East News | Lech Gawuc/Reporter
03.04.2020 10:40

Paczki z najpotrzebniejszymi produktami będzie można zamawiać teraz przez internet ze sklepów Kaufland. Akcja ruszyła 2 kwietnia, a produkty mają być dostarczane w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Od 2 kwietnia klienci mają możliwość składania zamówień ze sklepów Kaufland w sieci, a które będą realizowane przez sklep internetowy Mango. Tego, co możemy zamówić, nie wybierzemy jednak samodzielnie. W specjalnie przygotowanych przez sklep paczkach znajdzie się 30 podstawowych produktów spożywczych i higienicznych.

Za pojedynczą paczkę trzeba zapłacić 115,98 zł plus koszt wysyłki - 19,99 zł. W sumie daje to koszt 135,97 zł. Co znajdziemy w paczce przygotowanej przez Kaufland? Przede wszystkim mąkę, makaron, ryż, mleko, cukier, sosy pomidorowe, papier toaletowy, herbatę, kawę czy konserwy.

Taka paczka może być dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób starszych, które mogą mieć problemy ze zrobieniem samodzielnie większych zakupów. Dużym plusem jest niewątpliwie szybkość dostawy (o ile sklep wywiąże się obietnic), ponieważ w wielu sklepach internetowych obecnie trzeba czekać nawet kilak tygodni na dostawę zakupów spożywczych.

Od 3 kwietnia sklepu Kaufland będą czynne od 6:00 do 24:00, a 5 z nich będzie czynna całą dobę. Szczegóły znajdziecie na stronie sklepu. Przypominamy, że podobną decyzję odnośnie godzin otwarcia swoich placówek podjęły również Biedronka i Lidl.

Więcej na temat koronawirusa dowiesz się zapisując na nasz specjalny newsletter.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)