Koolatron Travel 'N'Grill - grill, który można podłączyć w samochodzie

Koolatron Travel 'N'Grill - grill, który można podłączyć w samochodzie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.08.2012 09:58

Urządzenie, dzięki któremu nawet stojąc w korku, można zjeść pożywny obiad. Wystarczy wpiąć ten elektryczny grill w gniazdo od zapalniczki w aucie.

Ile razy, wracając z pracy, marzyliście o pożywnym, ciepłym posiłku? I kiedy wydawało się, że zaraz będziecie w domu, by rozpakować zakupy i ugotować coś pysznego, znów utknęliście w wielkim korku. Co można zrobić, gdy żołądek daje o sobie znać, a nie ma możliwości zatrzymania się przy barze lub restauracji? Można przyrządzić pełnowartościowy obiad we…. własnym samochodzie. Jeśli masz pod ręką kawałek mięsa i trochę warzyw, wystarczy wrzucić je na grilla, a urządzenie podłączyć do gniazda zapalniczki w samochodzie. Po kilku minutach auto wypełni się wspaniałym zapachem obiadu, a twoje danie będzie gotowe.

Gotowanie w ruchu ulicznym niesie jednak więcej niebezpieczeństw niż pożytku, więc na razie jednak zostawmy powyższy scenariusz w sferze wyobrażeń. 12. Travel 'N'Grill, czyli elektryczny grill, który można podłączyć w samochodzie, istnieje jednak naprawdę i może przydać się w wielu innych sytuacjach. Kiedy jesteśmy w długiej trasie, a podejrzanej świeżości jedzenie w przydrożnym barze nam szkodzi, gdy w odludnej okolicy nie ma żadnej restauracji, gdy wybieramy się na biwak/ryby/piknik i nie chce nam się taszczyć dużego grilla i węgla tylko po to, by przygotować jednego kotleta… Takich sytuacji jest całkiem sporo. Zawsze jednak pamiętajmy, aby używać tego urządzenia w czasie postoju i w miarę możliwości na zewnątrz auta – chyba że aromat grillowanego mięsa unoszącego się w samochodzie jeszcze przez wiele tygodni wam nie przeszkadza.

12V Travel 'N'Grill firmy Koolatron pozwoli przygotować zdrowe jedzenia dla jednej lub dwóch osób. Teflonowe tacki wewnątrz urządzenia można łatwo wyjąć i wyczyścić. Samochodowy grill kosztuje 50 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)