Konkurs Sony World Photography Awards także z 3D

Konkurs Sony World Photography Awards także z 3D

Konkurs Sony World Photography Awards także z 3D
06.07.2011 13:04, aktualizacja: 23.09.2011 14:13

Firma Sony podaje, iż World Photography Organisation (WPO), organizator konkursu Sony World Photography Awards, ogłosiła stworzenie programu nagród za produkcje trójwymiarowe - filmy i fotografie.

Nowy konkurs adresowany będzie do fotografów i filmowców - zarówno amatorów, jak profesjonalistów. Fotografia i filmy wideo w technice 3. umożliwiają nowe spojrzenie na kompozycję filmową i fotograficzną, dodając jej głębi, przejrzystości i realizmu.

Konkurs fotografii 3. będzie miał dwie kategorie: „Panoramy 3D” i „Fotografie 3D”, natomiast konkurs filmów będzie otwarty dla różnych gatunków - zgłaszać można filmy nakręcone aparatami i kamerami wideo umożliwiającymi nagrywanie w technologii 3D.

Udział w konkursie Sony World Photography Awards jest darmowy. Fotografowie i filmowcy mogą zgłaszać swoje prace do 4 stycznia 201. r. Zwycięzca zostanie ogłoszony w czasie uroczystej gali w Londynie, w kwietniu 2012 r. i otrzyma nagrodę, na którą złożą się między innymi produkty firmy Sony przeznaczone do zapisu obrazu w technologii 3D.

Więcej szczegółów na stronie www.worldphoto.org.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)