Koniec świata na Tinderze. Firma wypuszcza interaktywny serial o apokalipsie [Zobacz trailer]

Koniec świata na Tinderze. Firma wypuszcza interaktywny serial o apokalipsie [Zobacz trailer]
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com | Alex Ruhl
Karolina Modzelewska

02.10.2019 12:55, aktual.: 03.10.2019 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak, to prawda. Apokaliptyczna seria będzie dostępna tylko na Tinderze. Od teraz portal randkowy zajmuje się również tworzeniem seriali. Wszystko po to, aby łączyć użytkowników i tworzyć między nimi jeszcze trwalsze więzi.

Serial zatytułowany "Swipe Night" to interaktywna, apokaliptyczna przygoda, w której może uczestniczyć każdy użytkownik popularnego portalu randkowego Tinder. To właśnie użytkownicy tworzą jego historię, dokonując poszczególnych wyborów.

Decyzje dokonywane w "Swipe Night" wpływają na to, z kim się połączysz w parę w serialu. Co więcej, te wybory zostaną dodane do twojego aktualnego profilu na Tinderze – w prawdziwym życiu – dając potencjalnym graczom wiedzę, do czego jest zdolny jego "partner", jeśli zdecydują się wspólnie zapobiec końcu świata.

Koniec świata: Nowa fabuła na Tinderze

Serial wyreżyserowała 23-letnia Karena Evans, laureatka m. in. Nagrody BET 2019 i "Reżyser wideo roku", a scenariusz napisali Nicole Delaney i Brandon Zuck. W serialu grają Angela Wong Carbone, Jordan Christian Hearn i Shea Gabor, którzy wcielają się w rolę grupę przyjaciół, którzy starają się przetrwać koniec świata.

Tinder: Portal nie dla każdego

Wiele osób jest zdezorientowanych, a nawet zaniepokojonych tym, co proponują portale typu Tinder. W taki sam sposób odbierają nowy serial. Należy jednak pamiętać, że połowa użytkowników Tindera to osoby w wieku od 18 do 25 lat. Dlatego też "Swipe Night" można traktować jako propozycję dla pokolenia młodych dorosłych, którzy w specyficzny sposób podchodzą do miłości i budowania relacji.

- Randki to przede wszystkim zainteresowanie i rozmowa, a Swipe Night to sposób na przeniesienie ich na wyższy poziom. Mamy nadzieję, że serial zachęci do nowych rozmów opartych na wspólnej treści – powiedział Ravi Mehta, Chief Product Officer Tindera.

Serial będzie można oglądać za pośrednictwem aplikacji od 6 października. Na razie nakręcono cztery odcinki. Będą emitowane w każdą niedzielę października.

Źródło: Interesting engineering, Cnet.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)