Koniec sieci komórkowej o. Rydzyka?

Koniec sieci komórkowej o. Rydzyka?
Źródło zdjęć: © PAP - Janusz Mazur

01.07.2010 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O wypowiedzeniu umowy o współpracy w zakresie prowadzenia projektu telefonii komórkowej wRodzinie z firmą CenterNet SA - poinformował w komunikacie zarząd Fundacji Lux Veritatis

"Wypowiedzenie tej umowy i zakończenie współpracy spowodowane zostało nie spełnieniem przez CenterNet warunków, do których firma ta zobowiązała się w umowie. Od wielu miesięcy oczekiwaliśmy na uruchomienie usług, które powinien nam zapewnić operator jakim jest CenterNet SA, takich jak: dostępność do Internetu, roaming dla połączeń międzynarodowych, poczta głosowa, MMS, SMS Premium i innych. Nie mogliśmy również uzyskać wiążącej daty wprowadzenia tzw. usług post-paidowych, czyli umów abonenckich" - napisano w komunikacie odczytanym w Radiu Maryja.

Obraz
© (fot. PAP - Janusz Mazur)

W komunikacie podkreślono, że "ideą powstania telefonii wRodzinie było stworzenie takiej marki, która będzie służyć pomocą we wzajemnej komunikacji, utrzymywaniu bliskich więzi rodzinnych i społecznych naszego środowiska", a "oferta miała być konkurencyjna pod względem jakości i ceny".

Zarząd fundacji poinformował klientów wRodzinie, że opłacone już połączenia powinny być zrealizowane przez CenterNet i przestrzegł, aby nie dokonywali nowych wpłat na doładowania i nie doładowywali przez zakup tzw. zdrapek.

Fundacja Lux Veritatis m.in. jest właścicielem Telewizji Trwam i prowadziła odwierty geotermalne w Toruniu. Umowę z CenterNet SA w sprawie telefonii komórkowej wRodzinie zawarła w czerwcu 2009 r.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (124)