Kompaktowe, ale wydajne zestawy kina domowego Samsung

Kompaktowe, ale wydajne zestawy kina domowego Samsung

Kompaktowe, ale wydajne zestawy kina domowego Samsung
Źródło zdjęć: © HT-J4550 / Materiały prasowe
26.05.2015 12:30

Zestawy kina domowego stały się elementem niezbędnym w domu każdego szanującego się miłośnika filmów. Ich wybór jest naprawdę szeroki, a liczba dostępnych konfiguracji pozwala użytkownikom dobrać odpowiedni dla swoich potrzeb i wnętrza zestaw. Warto pochylić się nad nową propozycją Samsunga.

Producent wprowadził do sprzedaży nowe kina domowe oznaczone jako seria "4", łączące w sobie szeroki wybór konfiguracji i rozbudowaną funkcjonalność.

Zestawy zostały zaprojektowane w konfiguracjach odpowiednich dla wielu użytkowników. Sprzęty wchodzące w skład serii "4. gwarantują dostęp do bardziej rozbudowanej platformy Opera TV Store 4.0. Korzystając z niej, zyskujemy dostęp do ponad 250 aplikacji.

Obraz
© (fot. HT-J4200 / Materiały Prasowe)

Odtwarzacze Blu-ray wchodzące w skład zestawów zostały wyposażone w funkcję skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD. Z kolei zastosowana technologia _ Crystal Amplifier Plu _s, będzie odpowiadać za filtrowanie źródła dźwięku, oczyszczając je z cyfrowych zakłóceń. Każdy z zestawów posiada takie funkcje jak Bluetooth Sound On oraz możliwość konwersji treści z płyt Audio do formatu MP3.

Serię kin domowych linii "4" tworzą 4 modele: HT-J4550, HT-J4530, HT-J4500 oraz HT-J4200.

Zestawy Samsung HT-J4550. 4530 oraz 4500 to zestawy w konfiguracji 5.1 o łącznej mocy (RMS) 500 W. Charakteryzują się różnorodnym zestawieniem głośników.

Obraz
© (fot. HT-H4500 / Materiały Prasowe)

Model HT-J455. został wyposażony w cztery głośniki typu tallboy. Głośniki tego typu są wydajne i bardzo efektowne, jednak nie każdy ze względu na dostępną przestrzeń może pozwolić sobie na umieszczenie takiego zestawu w salonie.

Przygotowano zatem dodatkowe dwie propozycje o tej samej mocy –. modele HT-J4530 oraz HT-J4500, które zostały wyposażone odpowiednio w 2 głośniki tallboy i 2 satelity oraz w 4 satelity.

Obraz
© (fot. HT-J4200 / Materiały Prasowe)

Całość serii uzupełnia model HT-J4200. bardziej kompaktowy i przewidziany dla użytkowników dysponujących małymi przestrzeniami. Zestaw kina domowego został przygotowany w konfiguracji 2.1 z dwoma głośnikami typu satelite, które wygenerują dźwięk o łącznej mocy (RMS) 250 W. Sprzęt powinien przypaść do gustu osobom, które do zagospodarowania mają bardzo mało przestrzeni.

To jest ciekawe: W taki sposób powstaje najnowszy Samsung Galaxy S6:

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)