Kolejny na rynku monitor 4K - iiyama B2888USHU

Kolejny na rynku monitor 4K - iiyama B2888USHU

Kolejny na rynku monitor 4K - iiyama B2888USHU
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.07.2014 10:54

Firma iiyama wprowadza na polski rynek swój pierwszy monitor o rozdzielczości natywnej 4K. Monitor B2888UHSU został wyposażony w nowoczesną matrycę LED o rozdzielczości Ultra HD 3840 x 2160 (8.3 megapiksela) i przekątnej 28 cali. Oznacza to, że na ekran monitora składa się 4 razy więcej pikseli niż w przypadku standardowego ekranu Full HD.

Jakość obrazu dzięki ilość wyświetlanych detali jest znacznie wyższa, a każdy najdrobniejszy szczegół idealnie ostry. W monitorze zastosowano 10-bitowy panel TN, dzięki któremu na ekranie wyświetlanych jest miliard kolorów uzyskiwanych dotąd tylko w monitorach z matrycami IPS i VA.

Rozdzielczość 384. x 2160 uzyskać można za pośrednictwem interfejsu DisplayPort (częstotliwość 60Hz) oraz HDMI i HDMI/MHL (częstotliwość 30Hz).

Potężna powierzchnia robocza monitora w połączeniu z funkcjami PIP i PBP (picture-in-picture i picture-by-picture) dają nowe możliwości personalizacji ustawień. Monitor pozwala na komfortowe odpalenie kilku aplikacji jednocześnie, a obraz może pochodzić z różnych źródeł sygnału (np. dwóch PC).

System regulacji wysokości i kąta nachylenia ekranu pozwala na dostosowanie jego położenia do własnych preferencji. Szeroki wachlarz wejść (DVI-D, HDMI, HDMI (MHL), 2. DisplayPort, USB 3.0) umożliwia podłączenie monitora do różnorodnych źródeł sygnału, w tym do smartfona lub tabletu (przez złącze HDMI/MHL). Szybki 1ms czas reakcji w połączeniu z technologią flicker-free zapewniają całkowitą eliminację efektu smużenia.

Cena: 2500 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)