Kolejne screeny Windows Mobile 6.5

Kolejne screeny Windows Mobile 6.5

Kolejne screeny Windows Mobile 6.5
26.01.2009 11:00, aktualizacja: 26.01.2009 11:25

Windows Mobile 6.5 zadebiutuje oficjalnie już w połowie lutego, podczas konferencji Mobile World Congress ( MWC ) w Barcelonie. Tymczasem w sieci można znaleźć kolejne screeny nowych mobilnych okienek.

Windows Mobile 6.5 zadebiutuje oficjalnie już w połowie lutego, podczas konferencji Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie. Tymczasem w sieci można znaleźć kolejne screeny nowych mobilnych okienek.
Dwa nowe zrzuty ekranu pochodzą z wczesnej wersji alpha systemu Windows Mobile 6.5. Na pierwszym ze screenów widać rozmieszczenie ikonek, drugi przedstawia nowy Home Screen systemu.

Publiczna premiera systemu odbędzie się już 1. lutego. Microsoft zapowiedział, że pierwsze urządzenia z Windows Mobile 6.5 trafią do sprzedaży już w okolicach wakacji. Nowy OS będzie lepiej integrował się z usługami Windows Live, oraz ma mieć nową wersję przeglądarki Internet Explorer. Niestety, Windows Mobile 6.5 nie będzie wspierać technologii multitouch, co raczej dyskwalifikuje nowe mobilne okienka podczas starcia z iPhonem.

Obraz
© (fot. IDG)
Obraz
© (fot. IDG)
Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)