Kolejna operacja specjalna w "Ghost Recon: Wildlands". Oto, co zaoferuje

Kolejna operacja specjalna w "Ghost Recon: Wildlands". Oto, co zaoferuje

Kolejna operacja specjalna w "Ghost Recon: Wildlands". Oto, co zaoferuje
Źródło zdjęć: © Ubisoft
Barnaba Siegel
26.02.2019 21:14

Co nowego w "Ghost Recon: Wildlands"? W czwartej aktualizacji Ubisoft doda całkiem nowy tryb PvE Guerrilla, nową klasę PvP saper, a także parę funkcji, na które od dawna czekali fani.

Tryb Guerrilla rozszerza komponent PvE w grze "Ghost Recon: Wildlands" o nowe wyzwanie, które sprawdzi w walce wytrzymałość, umiejętności i taktykę gracza. Solo lub w maksymalnie cztery osoby, gracze będą musieli bronić kluczowych punktów przeciwko coraz bardziej zabójczym falom członków kartelu i Unidad.

Po każdej zakończonej fali będą mieli możliwość kupienia lub ulepszenia swojego uzbrojenia, umiejętności oraz modyfikacji. Pomogą w zasoby zebrane z martwych wrogów.

"Ghost Recon: Wildlands". Co nowego w 4. operacji specjalnej?

Oprócz trybu Guerrilla, 4. operacja specjalna wprowadzać będzie sporo nowej zawartości PvP Ghost War, takiej jak:

  • Jedna nowa klasa PvP: Saper to nowa opcja dla klasy wsparcia, korzystająca z wyspecjalizowanego drona, wystrzeliwującego miny „oszałamiające”. Miny te wysysają z graczy kondycję i powodują ich oszołomienie, przez co zwalniają oni podczas ataku.
  • Dwie nowe mapy PvP.
  • Dwa nowe wydarzenia PvP:

- Wyścig zbrojeń: Gracze rozpoczynają uzbrojeni wyłącznie w pistolety i sami muszą przeszukać mapę, aby zdobyć lepszą broń.
- Strefa zagrożenia: Gracze są cyklicznie bombardowani ładunkami ultradźwiękowymi, co zmusza ich do ciągłego ruchu.

"Ghost Recon: Wildlands". Na to czekali fani

Podobnie jak w poprzednich aktualizacjach 2. roku, "Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands" i tym razem otrzymało funkcje i usprawnienia zgłaszane przez społeczność, między innymi zmianę pory dnia w trybie kampanii solo, nowe powiadomienie o krwawieniu w Ghost War, dodanie opcji kompasu na HUD w PvE czy wprowadzenie codziennych wyzwań kampanii ze zwiększonymi nagrodami.

Wreszcie, 4. operacja specjalna doda nowy widok mapy, dzięki któremu gracze będą mogli sprawdzić najczęściej odwiedzane miejsca w Wildlands przez innych graczy i odkryć takie, które wcześniej mogli przegapić.

Przepustka na 2. rok "Ghost Recon: Wildlands" zawiera siedmiodniowy wczesny dostęp do klasy Ghost War, a także unikatowy Pakiet Czynnej Służby, już od jutra. Pozostali gracze będą mogli grać nową klasą PvP od 6 marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)