Kolejna niemiła sytuacja z Google Nexus 4

Kolejna niemiła sytuacja z Google Nexus 406.06.2013 12:30
Kolejna niemiła sytuacja z Google Nexus 4
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Ostatnie wcielenie smartfona Google Nexus od początku cierpi na problemy z dostępnością. Nie inaczej jest w przypadku jego najnowszej odmiany.

Gdy debiutował Google Nexus 4 (tworzony wspólnie z LG) wielu chętnych (w tym nas) spotkała niemiła sytuacja. Smartfon pojawił się w sklepie Google zaledwie na 3. minut, po czym został całkowicie wyprzedany. Kolejna szansa zakupu Nexusa 4 pojawiła się dopiero kilka tygodni później.

To, że na rynek trafi także biały Nexus 4 –. było raczej pewne. Poprzednie smartfony Google także debiutowały w czarnej odmianie, a wersja z jasną obudową debiutowała nieco później. Teraz osoby chcące posiadać mniej pospolitą odmianę Nexusa znów mają problem. Biała wersja wyposażona w 16 GB pamięci trafiła do Google Play 3 dni temu i już zniknęła z magazynów.

Wciąż dostępny jest Nexus 4 w kolorze czarnym, a także biały, jednak tylko w wersji z niezbyt pojemną pamięcią flash 8 GB. Przypominamy, że choć Google Play jest dostępny w Polsce, wciąż nie umożliwia zamawiania sprzętu. Aby kupić Nexusa 4 od Google musicie poprosić znajomego z Niemiec lub Wielkiej Brytanii.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Jak otrzymać za darmo Office’a 2013"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)