Klienci Play mogą już dzwonić z USA

Klienci Play mogą już dzwonić z USA

Klienci Play mogą już dzwonić z USA
Źródło zdjęć: © play
18.12.2007 15:53

Od dziś, dzięki umowie podpisanej zawartej z operatorem AT&T, klienci Play mogą korzystać z roamingu na terenie Stanów Zjednoczonych.

Roaming w Stanach Zjednoczonych dotyczy zarówno klientów postpaid jak i prepaid. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników Play w standardzie. Klienci prepaid będą mogli odbierać połączenia i SMSy.

Opłata za minutę połączenia (naliczanie co 30 sekund) wynosi 1 zł za połączenia przychodzące na komórkę Play podczas przebywania w Stanach Zjednoczonych.

Opłaty za połączenia roamingowe ze Stanów Zjednoczonych do Polski:
• za minutę połączenia (naliczanie co 30 sekund) - 5 zł,
• za wysłanie SMS-a międzynarodowego - 1 zł.

Dla użytkowników, którzy zdecydują się na usługę _ Tani Roaming _, opłata za połączenia głosowe ze Stanów Zjednoczonych do Polski wynosi 3,75 zł (usługa dostępna dla klientów postpaid).

Klienci Play przebywając w Polsce lub za granicą mogą w każdej chwili uzyskać informacje o cenach usług w roamingu międzynarodowym. Wystarczy wysłać SMS na numer 115 z kodem interesującej strefy roamingowej lub zadzwonić pod numer informacji roamingowej +48790500115. Zarówno SMS na numer 115, jak i połączenie na numer informacji, są bezpłatne na terenie Polski oraz strefy Euro. W pozostałych strefach wysłanie wiadomości SMS jest płatne zgodnie z cennikiem usług w roamingu międzynarodowym.

W ciągu 9 miesięcy od czasu komercyjnego startu w połowie marca, Play umożliwił korzystanie z usługi roamingu międzynarodowego w 229 sieciach na obszarze 121 krajów i terytoriów zależnych. Aktualna lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi roamingu, dostępna jest na stronie playmobile.pl.

Już w najbliższych dniach Play wprowadzi dla swoich klientów specjalną, świąteczną ofertę raomingową na połączenia w Europie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)