Klaus od Netflix dostępny za darmo i bez rejestracji. To prezent na święta, ale trzeba się pospieszyć

Klaus od Netflix dostępny za darmo i bez rejestracji. To prezent na święta, ale trzeba się pospieszyć

Klaus od Netflix dostępny za darmo i bez rejestracji. To prezent na święta, ale trzeba się pospieszyć
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.11.2019 10:18, aktualizacja: 16.11.2019 10:54

Z okazji zbliżających się powoli Świąt Bożego Narodzenia, Netflix postanowił bezpłatnie udostępnić swój najnowszy film animowany "Klaus" także dla tych osób, które nie posiadają konta w serwisie.

Nieczęsto zdarza się, by Netflix rozdawał prezenty użytkownikom, a jeszcze rzadziej osobom, które w ogóle nie mają konta na platformie. Jednak właśnie Netflix Polska poinformował, że najnowszy film animowany "Klaus" będzie dostępny przez ograniczony czas bezpłatnie.

"Klaus" to nietuzinkowa historia świąteczna. Pełna humoru, ale też skłaniająca do przemyśleń, dzięki czemu może przypaść do gustu nie tylko najmłodszym, ale także starszym odbiorcom. Film miał swoją premierę 15 listopada, a za darmo będzie dostępny dla wszystkich do 17 listopada. "Klausa" możemy obejrzeć w na komputerach, laptopach oraz urządzeniach z systemem Android z najnowszą wersją wyszukiwarki Chrome pod tym linkiem. W polskiej obsadzie usłyszymy m.in. Józefa Pawłowskiego, Wiktora Zborowskiego i Annę Dereszowską.

Udostępnienie filmu za darmo to zdecydowanie miły prezent ze strony Netflika. Warto przypomnieć, że już niedługo na polskim rynku może pojawić się dla serwisu poważna konkurencja w postaci Disney+. Będzie to gratka zdecydowanie dla młodszych odbiorców, ale nie zabraknie również treści dla starszych, w tym produkcji stacji Fox, National Geographic, z uniwersum Marvela czy Star Wars.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)