Trwa ładowanie...
d27n4dp

Disney+ znamy cenę w Polsce. Daty premiery platformy wciąż nie podano

Wciąż nie wiemy, ile przyjdzie nam czekać na debiut Disney+ w Polsce, ale wiele produkcji już jest dostępna w języku polskim. Tymczasem wyciekły już ceny, jakie będziemy musieli zapłacić w naszym kraju za dostęp do VOD.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Disney+
Disney+ (Materiały prasowe)
d27n4dp

Niestety wciąż nie wiadomo wciąż, kiedy będziemy mogli oficjalnie oglądać produkcje na Disney+, jednak dzięki Apple TV została ujawniona polska cena abonamentu. Bezpośrednio z Apple TV można bowiem zakupić przedpremierowo subskrypcję na Disney+. Abonament dostępny jest w dwóch wariantach:

  • za 32,99 zł miesięcznie
  • za 334,99 zł rocznie.

W ramach usługi możemy oglądać produkcje na 4 profilach, a wszystkie treści będą udostępnione w najwyższej jakości. Szykuje się więc poważna konkurencja dla Netflixa. Mimo braku oficjalnych informacji o dacie premiery usługi w Polsce, Disney podaje, że do końca marca 2020 roku usługa ma być dostępna w Europie Zachodniej.

d27n4dp

Zobacz też: "The Mandalorian": Zwiastun serialu o Gwiezdnych Wojnach

Disney+ miał swoją premierę w wybranych regionach na świecie 12 listopada. Na premierze nie obeszło się bez kłopotów, w tym dużego problemu z logowaniem oraz niedziałającymi serwerami. Pierwsze trudności Disney+ ma za sobą, podobnie jak premierę pierwszego serialu "Disney+ Originals". "The Mandalorin", nowa historia z uniwersum Gwiezdnych Wojen zebrała bardzo dobre oceny.

d27n4dp

Podziel się opinią

Share

d27n4dp

d27n4dp
Więcej tematów