Kino domowe z dźwiękiem 3D i głośnikami 9.1 - LG BH9520TW

Kino domowe z dźwiękiem 3D i głośnikami 9.1 - LG BH9520TW

Kino domowe z dźwiękiem 3D i głośnikami 9.1 - LG BH9520TW
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.07.2012 13:12, aktualizacja: 30.07.2012 13:39

LG wprowadza do sprzedaży zestaw kina domowego BH9520TW, odtwarzający dźwięk w formacie Cinema 3D. Kino wyposażono w system głośników 9.1 i funkcję 3D Sound Zooming. Dzięki zastosowaniu technologii Sound Field Expansion nie tylko obszar ograniczony głośnikami, ale całe pomieszczenie ma zostać wypełnione dźwiękiem.

Zestaw BH 9520TW wyposażony został w cztery pionowe głośniki, które spełniają kluczową rolę w zastosowanym systemie 9.1. Pracują one w trybie Cinema 3D Sound, co oznacza, że po właściwym ich rozmieszczeniu, dźwięk dociera do nas z każdej strony, również z góry i z dołu. Zastosowanie wysokotonowych głośników neodymowych ma według LG pozwolić na uzyskanie wrażeń akustycznych, porównywalnych z zaawansowanym sprzętem odsłuchowym. Zestaw obsługuje wszystkie istotne formaty dźwięku w tym formaty Dolby True HD, Dolby Digital Plus i Dolby Digital. Łączna moc zestawu to 1160W.

System BH9520TW wyposażony został w funkcję LG Smart TV, która umożliwia dostęp do aplikacji, gier oraz usług VOD. Podłączenie zestawu do Internetu pozwala na korzystanie z serwisów społecznościowych czy poczty e-mail za pośrednictwem telewizora. Dzięki funkcji Wi-Fi Direct otrzymujemy natomiast możliwość strumieniowego odtwarzania multimediów z urządzeń przenośnych, jak np. smartfony czy tablety. Wi-Fi Direct umożliwia także odtwarzaczowi Blu-ray połączenie się z innymi urządzeniami Wi-Fi bez konieczności stosowania routera lub sieci internetowej –. wykorzystywane jest połączenie peer-to-peer. Urządzenie zostało również przystosowane do obsługi iPod’ów, iPad’ów i iPhone’ów a każdy smartfon może posłużyć nam jako pilot.

Funkcja odtwarzania multimediów systemu LG BH9520TW obsługuje szeroką gamę formatów multimedialnych, w tym pliki MKV i DivX HD czy MP3..

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)