Kieszonkowy mikser MP3

Strona głównaKieszonkowy mikser MP3
28.02.2010 12:27
Kieszonkowy mikser MP3
Źródło zdjęć: © thinkgeek.com

Na rynku pojawiło się ciekawe urządzenie, które może urozmaicić słuchanie muzyki z odtwarzaczy MP3. Dzięki kieszonkowemu mikserowi będziemy mogli w łatwy sposób w czasie rzeczywistym miksować muzykę...

Na rynku pojawiło się ciekawe urządzenie, które może urozmaicić słuchanie muzyki z odtwarzaczy MP3. Dzięki kieszonkowemu mikserowi będziemy mogli w łatwy sposób w czasie rzeczywistym miksować muzykę.

Mikser posiada dwa wejścia, dzięki którym możemy podłączyć do niego muzykę z dwóch różnych źródeł –. np. odtwarzaczy MP3 oraz osobne gniazdo słuchawkowe z regulacją głośności do odsłuchu. Crossfader pozwoli na płynne przejście pomiędzy sygnałem z jednego źródła, a drugim sygnałem z drugiego źródła.

Całość mierzy 114,3 mm x 63,5 mm x 31,7 mm i zasilana jest czterema bateriami typu AAA. W zestawie oprócz miksera znajdziemy dodatkowo słuchawki, dwa kable o długości 43,18 cm do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku oraz jeden dłuższy, mierzący 101,60 cm do głośników. Cena gadżetu wynosi niespełna 25 dolarów.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)