KIDS’ TIME 2019 już od czwartku w Targach Kielce

KIDS’ TIME 2019 już od czwartku w Targach Kielce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek

18.02.2019 10:35, aktual.: 20.02.2019 09:41

Jubileuszowa, dziesiąta edycja targów dziecięcych KIDS’ TIME 2019 odbędzie się już za chwilę: 20-22 lutego. Zobaczcie, czego można się spodziewać.

X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbędą się w Targach Kielce. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjadą przedstawiciele 21 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Produkty dla dzieci i ich rodziców wystawiane będą aż na 9 halach. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła ponad 7 500 branżowych zwiedzających, więc organizatorzy spodziewają się podobnej, licznej frekwencji na jubileuszowej, dziesiątej odsłonie. Czego możemy się spodziewać?

1 / 7

Robot edukacyjny Abilix – BECKER

Obraz
© Materiały prasowe

Robot edukacyjny uczy dzieci podstaw matematyki, technologii, nauk przyrodniczych i inżynierii. Przy tym rozwijana jest kreatywność oraz praca w grupie. Roboty-klocki Abilix pozwalają również ukierunkowywać dziecko na inteligentne zastosowania. Dzieci mogą także zauważyć, jak przy pomocy nowoczesnej technologii można rozwiązywać problemy.

2 / 7

Alilo Explorer M7 - robot do programowania

Obraz
© Materiały prasowe

Podczas kieleckich targów swoją premierę będzie mieć robot do programowania Alilo Explorer M7. Uczy programowania od najmłodszych lat poprzez: manualny zapis ścieżki, układanie ścieżki z puzzli, użycie bezpłatnej aplikacji wykorzystującej 4 tryby (Zdalne sterowanie, Sterowanie głosem, Ścieżka i Programowanie z kodem Blocky). Sprzęt "mówi" w języku angielskim, ale producent przedstawia to jako zaletę - dzięki temu najmłodsi przy okazji uczą się języka.

3 / 7

Szumiś Leon z Czujnikiem i aplikacją na telefon

Obraz
© Materiały prasowe

Szumiś Leon to inteligentny pluszak, który uspokaja i pomaga dziecku zasnąć. Zabawka ma kilka opcji, w tym możliwość szumienia przez 12 godzin czy czujnik snu, alarmujący rodzica o tym, że dziecko się obudziło. Szumisiem steruje się poprzez aplikację. Warto podkreślić, że Szumiś Leon to zabawka, która w 100 proc. powstaje w Polsce.

4 / 7

Fur Balls - od brudaska do przytulaska od firmy TM Toys

Obraz
© Materiały prasowe

Fur Ball to zabawki uczące empatii. Z brzydkiej, smutnej i potarganej kulki, po jej wykąpaniu, wysuszeniu i uczesaniu staje się ślicznym zwierzątkiem. Dołączony certyfikat adopcji dodatkowo wzmacnia więź i zwiększa odpowiedzialność dziecka za swojego nowego przyjaciela. Zabawki występują w kilku wersjach - jako pies, kot czy królik.

5 / 7

Konsola małego DJ-a iDance XD101 Party System firmy Becker

Obraz
© Materiały prasowe

Konsola pozwala tworzyć własną muzykę, w ten sposób rozwijaja kreatywność dziecka. Dźwięki odtwarzane są z głośników o mocy 20 watów. Konsola posiada dwie kule dyskotekowe. Światła synchronizują się z odtwarzaną muzyką. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznych kolorofonów czy laserów.

6 / 7

Fotelik z poduszkami powietrznymi AxissFix Air marki Maxi Cosi

Obraz
© Materiały prasowe

Podczas zderzenia czołowego siły oddziałujące na samochód są tak duże, że wypychają głowę i szyję dziecka do przodu. W AxissFix Air poduszki powietrzne aktywują się natychmiast, pompują w ułamku sekundy i bezpiecznie chronią dziecko przed urazami.

7 / 7

Drewniane klocki z magnesem marki KOOGLE

Obraz
© Materiały prasowe

Pierwsze w Polsce, posiadają zastrzeżony wzór przemysłowy przyznany przez EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej). Na targach będzie twórca zabawki.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)