KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca. Ten pomysł może się sprawdzić

KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca. Ten pomysł może się sprawdzić

KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca. Ten pomysł może się sprawdzić
Źródło zdjęć: © iStock.com
01.01.2020 08:08

KFC uruchomiło specjalną usługę skierowaną do klientów, którzy w sylwestra nieco za bardzo zaszaleli. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy przeżywają posylwestrowego kaca.

Prosty pomysł, a może sprawdzić się idealnie, kiedy nasz stan fizyczny i psychiczny po imprezie sprawia, że nie nadajemy się do niczego. Od 1 stycznia 2020 roku KFC wprowadza możliwość dostawy jedzenia pod drzwi, bez konieczności widzenia się z dostawcą.

- Mówiąc wprost – wiele osób po sylwestrowych szaleństwach cierpi z powodu kaca. (...) Otóż, specjalnie z myślą o posylwestrowiczach, KFC przygotowało wyjątkową ofertę dostarczenia jedzenia pod same drzwi, bez potrzeby widzenia się z dostawcą. Wystarczy w komentarzu do internetowego zamówienia dopisać hasło "bez spotkania z dostawcą". Dostawca zostawi zamówienia we wskazanym przez nas miejscu - czytamy w informacji prasowej KFC.

Oczywiście opcja jest dostępna jedynie przy płatności online. Mimo to takie rozwiązanie wydaje się naprawdę praktyczne - niemal nie musimy wychodzić z łóżka, a jeśli już to tylko na krótką chwilę. Jednocześnie nie musimy się ubierać, szykować czy prowadzić jakichkolwiek pogawędek z dostawcą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)