KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca. Ten pomysł może się sprawdzić

KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca. Ten pomysł może się sprawdzić
Źródło zdjęć: © iStock.com

01.01.2020 08:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

KFC uruchomiło specjalną usługę skierowaną do klientów, którzy w sylwestra nieco za bardzo zaszaleli. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy przeżywają posylwestrowego kaca.

Prosty pomysł, a może sprawdzić się idealnie, kiedy nasz stan fizyczny i psychiczny po imprezie sprawia, że nie nadajemy się do niczego. Od 1 stycznia 2020 roku KFC wprowadza możliwość dostawy jedzenia pod drzwi, bez konieczności widzenia się z dostawcą.

- Mówiąc wprost – wiele osób po sylwestrowych szaleństwach cierpi z powodu kaca. (...) Otóż, specjalnie z myślą o posylwestrowiczach, KFC przygotowało wyjątkową ofertę dostarczenia jedzenia pod same drzwi, bez potrzeby widzenia się z dostawcą. Wystarczy w komentarzu do internetowego zamówienia dopisać hasło "bez spotkania z dostawcą". Dostawca zostawi zamówienia we wskazanym przez nas miejscu - czytamy w informacji prasowej KFC.

Oczywiście opcja jest dostępna jedynie przy płatności online. Mimo to takie rozwiązanie wydaje się naprawdę praktyczne - niemal nie musimy wychodzić z łóżka, a jeśli już to tylko na krótką chwilę. Jednocześnie nie musimy się ubierać, szykować czy prowadzić jakichkolwiek pogawędek z dostawcą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)