Kazam Life R5 - kolejny odporny telefon

Kazam Life R5 - kolejny odporny telefon

Kazam Life R5 - kolejny odporny telefon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.05.2014 10:02, aktualizacja: 21.05.2014 11:02

Kazam wprowadza na polski rynek wyjątkowo wytrzymały model Life R5. Telefon jest odporny na brud, kurz, uszkodzenia, a także wodę.

Life R5 wyposażono w niewielki, 2-calowy pokryty powłoką odporną na zarysowania wyświetlacz o rozdzielczości 240x320. Dla osób pracujących w głośnym otoczeniu udogodnieniem jest funkcja redukcji szumów i możliwość ustawienia odgłosów w tle podczas rozmowy.

Obudowa telefonu spełnia normy IP6. - jest odporna na brud i kurz oraz pozostaje wodoszczelna do 30 min na głębokości do 1 metra. Ponadto, producent zwiększył poziom odporności o dodatkowe cechy, np. wytrzymałość na upadek z wysokości 2 metrów oraz wytrzymałość na nacisk do 1,5 tony.

Obudowa wykonana jest z materiałów antypoślizgowych, by można było bezpiecznie chwycić telefon mokrą ręką lub przez rękawiczkę. Wbudowany aparat główny 2 MPix umożliwia wykonywanie zdjęć i rejestrowanie nagrań wideo. Natomiast uproszczona wersja czytnika e-booków pozwala na bieżący podgląd materiałów szkoleniowych, prezentacji czy tekstów, co przydaje się podczas pracy poza biurem. Bateria ma pojemność 250. mAh, co biorąc pod uwagę niewielki ekran powinno zapewnić w miarę długą pracę.

Musimy pamiętać, że Kazam Life R5 to jedna z najprostszych konstrukcji na rynku. Na próżno w nim szukać bogatego zestawu aplikacji, czy rozbudowanych możliwości. To typowy telefon do dzwonienia i odbierania SMS-ów. Może on jednak stanowić dobrą alternatywę, jako drugi telefon zabierany na wycieczki, tak aby nie uszkodzić naszego ulubionego smartfona.

Cena: 300 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)