Kawa za jednym dotknięciem - automatyczny ekspres Severin S3

Kawa za jednym dotknięciem - automatyczny ekspres Severin S3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.11.2012 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polskim rynku debiutuje nowy, automatyczny ekspres do kawy Severin S3 One Touch Senso Slide. Główną nowością urządzenia jest prosta obsługa poprzez intuicyjny interfejs Sensoslide, możliwość wgrywania własnych zdjęć i dźwięków dopasowanych do konkretnego rodzaju kawy, kolorowy wielojęzyczny wyświetlacz oraz niezwykle wysoka dysza do kawy i mleka.

Nowy ekspres pozwala przygotować różne rodzaje kaw, takie jak cappuccino, caffe latte, czy latte macchiato. Urządzenie posiada również wygodny, zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Młynek w nowym ekspresie Severin S3 pozwala na indywidualne ustawienie grubości mielenia ziaren, a dwie wydajne grzałki i pięciostopniowa regulacja temperatury pozwalają zaparzyć kawę o ulubionych i odpowiednich właściwościach smakowych. Dzięki wyjątkowo wysokiej dyszy do kawy i mleka, regulowanej w zakresie od 7. do 155 mm możliwe jest uzyskanie pianki, bez potrzeby przesuwania filiżanki. S3 posiada także slot na kartę SD, na którą wprowadzimy własne zdjęcia lub muzykę, indywidualnie dobraną do konkretnego napoju. Karta jest dołączona do zestawu.

Dyszę ekspresu można łatwo wyjąć i bez obaw umyć w zmywarce, podobnie jak opatentowany element do parzenia. W połączeniu z dwustopniowym procesem czyszczenia układu mlecznego pomaga to utrzymać urządzenie na wysokim poziomie higieny.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Pomimo licznych funkcji, które oferuje automatyczny ekspres do kawy S3 One Touch Sensoslide charakteryzuje się on niskim zużyciem energii, dzięki zastosowaniu systemu „Energia na żądanie”. Ten automatyczny system, pozwala zaoszczędzić o 20. więcej energii, niż określają to wymogi Klasy efektywności energetycznej "A".

Sugerowana cena detaliczna: 3 99. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)