ycipk-d4dd5m

Katowice: wypadek na elektrycznej hulajnodze. 77-latek wjechał pod tramwaj

W Katowicach doszło do poważnego wypadku z udziałem mężczyzny poruszającego się na elektrycznej hulajnodze. Poszkodowany trafił do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hulajnogi Lime w Niemczech wyraźnie różnią się od tych w Polsce
Hulajnogi Lime w Niemczech wyraźnie różnią się od tych w Polsce (WP.PL, Fot: Barnaba Siegel)
ycipk-d4dd5m

Do wypadku doszło w poniedziałek, 28 października, około godz. 13.30, gdy tramwaj wjeżdżał na ulicę św. Jana w kierunku do placu Miarki - informuje serwis katowice.naszemiasto.pl. 77-letni mężczyzna wjechał przed nadjeżdżający tramwaj.

Elektryczna hulajnoga została wciągnięta pod tramwaj. Na szczęście poruszającemu się na hulajnodze nic poważnego się nie stało. Został ranny, trafił do szpitala. Według serwisu infokatowice.pl jego stan jest krytyczny.

77-latek jechał na elektrycznej hulajnodze wyposażonej w siedzisko. Jak zauważa serwis katowice.naszemiasto.pl, miejsce, w którym doszło do wypadku, pełne jest przechodniów, rowerzystów, a od niedawna także osób jeżdżących na elektrycznych hulajnogach. Niestety wraz z popularnością tych sprzętów rosnąć będzie liczba incydentów.

ycipk-d4dd5m

Zobacz też: Jaki kask wybrać na hulajnogę elektryczną?

Na razie będziemy zwracać na nie uwagę, bo to coś nowego - przekonywał w rozmowie z WP Tech CEO hive Tristan Torres Velat.

ycipk-d4dd5m

- Wypadków z udziałem rowerów jest więcej niż tych z hulajnogami elektrycznymi, ale nikt się tym nie przejmuje, bo ludzie się przyzwyczaili. Z hulajnogami będzie tak samo - powiedział w rozmowie z Bolesławem Breczko.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-d4dd5m

ycipk-d4dd5m
ycipk-d4dd5m